Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kereskedő miért enged...

Egy kereskedő miért enged ennyit az árból?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék vásárolni olyan 800 ezer forint körül.

Néztem egyet ami szép, meg jó, de 950 ezerért volt fent, és kereskedőnél.

Úgyhogy letettem róla, mert ugyan megtudnám venni, de akkor abból a pénzből kéne kivennem amit a szervizelésre szánok, erre pedig egy kereskedőnél szükség lehet.

Aztán 1 hétre rá véletlen újra elém került az az autó, ugyan annál a kereskedőnél, ugyan az a hirdetés, de már csak 830-ért.

Most már elgondolkoztam,hogy megnézném, de nem egy jó hírű kereskedés, szóval szinte kizárt,hogy meg is venném, de nekem furcsa, inkább gyanús,hogy miért engedett ennyit?

Nem fér el az udvaron?


2018. júl. 14. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő 200-ért behozza, 500-at gondol érte kb és még abból is tud engedni.
2018. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy már nem fér el az udvaron,miután már jó ideje áll ott .... minden bizonnyal csak elmondás szerint tipp topp autó ennyiért
2018. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak képeken láttam, szóval igen, valóban csak képeken tipp-topp.

Korához képest kevés benne a km is, és 9 ezerre végződik mint a kereskedésekben található autók jelentős része.

(mint a boltokban, nem ezer forint csak 999)

A képek alapján jobbnak tűnik mint a hasonló korú/árú/típusú meghirdetett autók - így mondom-.

Csak azt gondoltam,hogy a kereskedők leszarják,hogy ott áll, előbb-utóbb elviszik.

3 hete van fent, mert új volt a hirdetés mikor megláttam, szóval annyira régóta nincs meg nekik.

Már az is jó ha valaki alkuval enged ennyit, nemhogy a kereskedő önszántából.

2018. júl. 14. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Korához képest kevés benne a km? :D Remélem nem gondolod ,hogy valós értéket mutat ..

Szoktak árat engedni a kereskedők,még személyes alku is megéri a helyszínen, Hidd el úgy is nyernek rajta nem mennek minuszba ,csak nagyon extrém esetben ,ha már egy éve ott rohad a kocsi.

2018. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem engedne az árból ha annyira tuti lenne.


Megunta, hogy sokan ráugranak a hirdetésre, és odamennek, nézegetik, neki ott kell bájolognia, de mivel egy romhalmaz, senki se viszi el.


Inkább olcsóbban felteszi, hátha vmi balek elviszi.


Majd azt fogja mondani, hogy persze, van 1-2 baja, de jóval olcsóbb mint a többi, kell vagy nem.


És ne aggódj, így is keres rajta bőven, ahogy az egyik válaszoló leírta.

2018. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül is pont az pedzegetem végig,hogy milyen jó,hogy csak ennyit futott, és megakarom venni....
2018. júl. 14. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!