Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék édesapámnak venne...

Szeretnék édesapámnak venne egy autót de abszolút nem értek hozzá. Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Egy Skoda Fabia-t szeretnék neki,régen olyanja volt,csak sajnos anyagilag akkor megroppant a család és el kellett adni.Azóta hiányolja szegény.Most nekem lenne maximum 700.000 forintom hogy vegyek neki egyet.Ebből egy új nem jön ki de egy használt simán.Hogyan érdemes elmenni megnézni?Mire/mikre kell figyelni?Abszolút nem értek az autókhoz,nagyon apa se,és nem szeretném hogy átvágjanak.
2018. júl. 14. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
de ugye tudod hogy utána fent is kell tartani ne hogy meglepetés legyen hogy utána meg el lesz adva nem kérdezed meg előbb?
2018. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vásárlás elött vigyétek el a kocsot átnézetni ez kb 20e ft de ha valami komoly baja van az autónak akkor nem lessz meglepetés.
2018. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már rendben van az anyagi helyzet úgyhogy fenn fogja tudni tartani. És hova lehet elvinni átnézetni? Márka szervizbe?
2018. júl. 14. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid között keress valakit, aki otthonos a használt autó vásárlásban, sok teendő van még azon kívül is,hogy kifizeted a vételárat.

Nem tudom, de szerintem egy ilyen ajándékot úgy illik átadni, hogy arra az illetőnek már ne kelljen költeni, és akkor a 700ezer lehet kevés, 500ezerért meg már nem érdemes Fabiát nézegetni

2018. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj senkit nem ismerek aki értene az autókhoz,jogsija is csak 2 ismerősömnek van.Azt azért hozzá tenném hogy 2000-2004 közötti évjáratú autót keresek,tehát nem 3-4 éves modellt.Ezt sem lehet venni ennyi pénzért?Közben találtam egy ilyen átvizsgáló szolgáltatást,megértheti kihívni az illetőt ha találok egy szimpatikus autót?

[link]

2018. júl. 14. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!