Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak, női tulajnak ez...

Első autónak, női tulajnak ez milyen lenne?

Figyelt kérdés

[link]


nissan Juke

vagy

[link]


fiat 500?

a lányomnak keressük az első autóját, az a lényeg, hogy ne fogyasszon sokat.. alapbol fiat 500 lett volna a terv de mivel az anyjaként régóta szemezgetek a juke-al és neki is nagyon tetszik ezért talán kompromisszummal vennénk a drágábbat.

Nekem most suzuki ignisem van, lassan 10 éve de már belefér a drágább kocsi is a keretbe, ezt eladnánk.



2018. júl. 14. 17:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
esetleg még Honda Civicre gondoltunk de bármilyen más ötletet szívesen fogadunk, nem elhanyagolható, hogy jól nézzen ki és ne kombi legyen
2018. júl. 14. 17:48
 2/17 anonim ***** válasza:
Juke.
2018. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

Egyik se. Erős kasznis kocsit válassz, mert ha belemennek, nem minegy hogy ki fog tudni szállni belőle, vagy ott marad.


Golf.

2018. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért nem vesztek Priust? Vagy Amperát? Jobban megéri... meg ha Plug-in Prisut vesztek zöld rendszámot is kaptok, ingyenes parkolás ( biztos fideszes városba laktok, arra garancia, hogy nem teszik fizetőssé, igen csekély ) Ampera meg alapból zöld rendszámos.
2018. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
mármint a parkolót teszik fizetőssé, úgy értem..
2018. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
huh a prius tetszik, jó ötlet köszi! kell valamit tudni róla, típus hiba ilyesmi? vagy mit nézzek vásárlásnál
2018. júl. 14. 18:15
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

A fiat 500 rendre az egyik legmegbízhatatlanabb autók listájának vezetője. Ergo egy sz@r.Rengeteg a probléma vele, én nem azt választanám az biztos.

Kia, Suzuki, Honda, Toyota én ezekből mazsoláznék.

2018. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Tudom, hogy jó ötlet a Prius, olvasgattam itt és hát megszerettem, én most Priusra gyűjtök. :) [link]


Ne is hallgass a többiekre, nem fogja összetörni, sőt élvezni fogja mindenki azt a kényelmet, biztonságot és a kevés fogyasztás sőt a zöld rendszámot is ( nem, nem lehet busz sávba menni vele ) én is voltam kezdő meg még vagyok is, önhibámból soha nem lesz balesetem, ezt alá is írom, sőt ( mondjuk arra nem fogadok, ) de egy kezdő sem azzal kezdni, hogy szétzúzza a járgányát. vannak a heves vérmérsékletű bulizós récörök, azok igen, de ha az anyukában felvetődik a gondoltat, hogy 4 millió körül venne autót a leányzójának akkor az az anyuka ismeri a lányát és tudja, hogy nem nem récör meg nem jampizgat.

2018. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a Toyota és a típushiba az két külön dolog. Ha a mentősök 15 éve nyúznak több Hi-Ace típusú autót, úgy hogy nem melegítik reggelente, össze vissza nyüstölik, mivel nem az autó megóvása a lényeg hanem a beteg, és még meghibásodás is csekély akkor elmondhatjuk, hogy a Toyota az Toyota ( nem promó nekem pl. régi Swiftem van csak hogy érezzétek nem vagyok márkahomár) ellentétbe a Sprinterrel, fél évente új motort kap a OMSZ-nál a legtöbbje. Ja és a Toyota nem adta el magát mint a Nissan,Ford,Opel.. a Toyota megmaradt az eredeti úton.
2018. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Miert nem a gyerek valaszt ha az ove lesz ? En meg honda civicet vennek 1.8as motorral szigoruan. Prius kevesebbet eszik de dragabb de meg az elgobdolkodtato mert automata.

Ez a ketto, jo valasztas. A juke soha nem fog keveset enni.

2018. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!