Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy magánrendszám?

Mennyibe kerül egy magánrendszám?

Figyelt kérdés
Magánrendszámot akarok venni,szerintetek mennyibe kerülhet?A válaszokat köszönöm.

2018. júl. 15. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy szerintetek, s mi az a magánrendszám? Ilyen nem létezik. Illetve magadnak olyant gyártatsz, amilyen jól esik.

Az egyénileg választott rendszám (még ki nem adott, három betű, három szám) ára 112 450 Ft. A szabványtól eltérő egyedi rendszám (5 betű egy szám, vagy négy betű két szám) pedig 435 000 Ft.

Itt nincs szerinted, meg mennyi lehet, mit gondolsz stb. Ezek fix tarifáx.

2018. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A google a barátod, de nem magán rendszám, csak egyedi rendszám a kereső szó.

A négy betűs azonosító ára közel fél millió.

2018. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem három betű három szám kéne csak olyan amire az van írva amit én akarok,tehát nem olyan amit az okmányirodában adnak,hanem egyedi,amugy azért irtam ki a kérdést,mert nem találtam googlen semmit,és gyakori kérdésen se volt hasonló kérdés.. .
2018. júl. 15. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyénileg választott rendszám, amint az elsőben is írtam.
2018. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!