Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen passat B3 saját...

Peterszondavid kérdése:

Volkswagen passat B3 saját magamnak meg tudom csinálni a fék cserét? Tárcsa+betét cserét?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
autószerelő vagy ?
2018. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ha az lennék akkor nem kérdeznek ilyet
2018. júl. 15. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazából elbaszni nem tudod.


Tényleg olyan mint a Lego, csak fotózd le hogy volt! És mindent ugyan ugy pakopj vissza. Röviden ennyi.

2018. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1# én azt értem hogy fék, fontos, veszélyes etc...


De amennyire egyszerű kicserélni, bődületes baromság szervizbe vinni.

2018. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyebár ha nem ért hozzá, akkor pont a fékkel kezdeni rizikós. ez a szereljünk otthon téma elég gáz. ha ennyire nincs fogalma, akkor lehet, a légtelenítésről sem hallott még, vagy nincs megfelelő szerszáma sem.
2018. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már ma szetlett szedve de ahogy levettem a fék nyerget egyből a dugattyut próbáltam vissza nyomni a kezembe maradt a dugattyu re szóval az is cseres lett mert aki előzőleg cserélte az nem jól rakta vissza vagy visz vissza kalapalta a dugattyut
2018. júl. 15. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ezért ne szerelj ha azt se tudod mit csinálsz 😀
2018. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az igazi magyar virtus! Meg tudom én is csinálni! Csak legózás meg youtube videó! Akkor drága kérdező, a SZAKember minek járt évekig SZAKképesítésre??? Isten óvjon az ilyen sofőröktől az úton... És pont fékkel kezdeni? Komolyan? Ennyire felelőtlen hogy lehet valaki akinek jogosítványa van? Még ha olajcseréről meg izzóról lenne szó...


Inkább keress egy olyan ismerőst aki legalább segít megcsinálni hogy jó legyen, aztán ha annyira nem bírsz az ezermester fétiseddel, legalább legközelebb egyedül is jó lesz. De egyedül hozzáértés nélkül pont a fékkel kezdeni? Darwin díjas mutatvány

2018. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem kell légteleniteni! A zárt rendszert nem bontod!


Mielőtt valaki beleköt. Próbálja meg maga is, ne csak szajkarate...

A tárcsat 1 csavar a betétet 2 csavar fogja. A fekbetetet rosszul nem tudja belerakni mert akkor nem megy fel a tárcsára.

Ha meg rosszul rakja fel a tárcsát, mikor a kosz alatta marad, akkor még idő előtt elkopik, megtanulja hol baszta el.


Ha meg a két csavart nem húzza meg rendesen akkor is a helyén marad a fék, működik is, de hamar rájön hogy elbaszta ugy 2 kanyar után letörik a ferodo es fémes hang szemet szúr vagyis fulet.

Balesetveszélyesennek egyáltalán nem mondanám.

A felfüggesztés.. abba belenyulni a veszélyes....

2018. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!