Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fojott motor esetén ez megoldh...

Fojott motor esetén ez megoldható?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogyha meg szeretnék venni egy motort aminek a forgalmijában 25 kw szerepel, de az valójában 35 kw-os,és én nem szeretnék ezzel csalni, akkor vissza lehet íratni a 35 kw-ot? Mi lenne ennek a menete? Műszakin átmenne utánna?

2018. júl. 16. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a műszakiztató állomásnál.
2018. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs, nem létezik fojtott motor...erről le kéne szakadni...az csak városi legenda. Az van, ami a forgalmiban van.


Ha valami a nemzetközi nyílvántartás szerint 25kW, akkor az nem lehet 35kW..ezt nem írogatják, nem is irogathatják csak úgy.


ha megveszed a motort, az marad is 25 kW bármit csinálsz.

2018. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs fojtott motor, de főleg meg FOJOTT nincs.
2018. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibáért, nyílván csak velem fordulhat elő, más még nem írt rosszul soha semmit.
2018. júl. 16. 17:03
 5/6 veterán vas ***** válasza:

Érdekes lenne tudni, hogy honnan származik az a "tuti infó", miszerint ez egy 35kw-os jármű?

Ha egy forgalmiban azt látom leírva, hogy 25kw, akkor nehéz elhinni, hogy valójában 35kw.

Elképzelhetetlen, hogy a gyártó, az importőr, a hazai forgalmazó, az üzembehelyező szerviz, és főleg az NKH, csak úgy eltekintett egy ilyen mértékű különbségtől, amikor a forgalmit kiállították..

Hidd el Kérdező, ebből a szempontból nagyon alaposak az említett cégek és hatóságok.

2018. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki az az idióta hozzászóló, aki szerint nincs fojtott motor? Minek szól olyan témához, amihez nem ért? Nekem is 25 kw-os motorom van, amit egy úgynevezett fotó kit-tel lehet kivitelezni. Ez a márkaszervizekben is beszerezhető szerintem a legtöbb gyakori típushoz és ezzel lepapirozva, vizsgáztatva teljesen legális a járgány. A fojtást kiszerelve, újra vizsgáztatva szerintem értelem szerűen újra hivatalosan az eredeti paramétereivel kap forgalmit a motor. De ezt legpontosabb egy szervizben tudnák elmondani.
2018. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!