Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől állhatott le hirtelen...

Mitől állhatott le hirtelen az autó?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő: Egyik haverom az előbb hívott, hogy Görögországba tartanak egy 7 személyes bérelt autóval (a típusát sajnos nem kérdeztem, de talán nem is lényeg) és hirtelen lerobbant a pályán, 100km-rel az úticél előtt. Azt mondta, hogy előtte nem sokkal tankoltak, papíron dieselt, de gyanúsan benzin szaga volt (dieseles autó) Viszont gyújtást se tudnak már ráadni. Különböző visszajelző lámpák is világítanak, se ablakok nem működnek, se semmi. Mi történhetett? Mit tudnék esetleg javasolni nekik, hátha segít? Vagy marad az autómentő. De az is hova vinné..

2018. júl. 17. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kölcsönzőt nem hívták még? Akksi jó? Tuti nem keverték össze a benzint meg a gázolajat?
2018. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Először talán azt kelleni tisztázni, mit tankoltak.
2018. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem 100%, hogy rossz az üzemanyag. Azt ki lehet valahogy deríteni?

Az akksit nehéz kiszedni, mert felette van más, és ugye nincsenek náluk szerszámok.

Most mondta, hogy egy darabig szakadt az eső. Lehet beázhatott és letiltott?

Egyébként Renault Traficról van szó

2018. júl. 17. 16:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem az üzemanyag kérdést, hogy nem ők voltak a hülyék, diesel kútból tankoltak, de az előfordulhat, hogy benzin jött belőle?
2018. júl. 17. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló nekem a valmilyen elektronika szállt el nekem olyan volt,hogy először villogott minden visszajelző,elment a szervó leállt a motor magyarul se kép se hang nem volt,és kész vége utána hazavontattak,a szerelő egy panelt elvitt utána visszahozta fizettem 35 ezret és jó lett a kocsim.Szerintem amúgy,ha benzint tankoltak volna attól még biztos,hogy lehetne az ablakot le-fel húzni...
2018. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5-ös: én is úgy gondolom, hogy nincs összefüggésben a kettő
2018. júl. 17. 17:05
 7/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Először a kölcsönzőt hívják fel mielőtt kiveszik az aksit.
2018. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Várhegyibence válasza:
0%
Nem lehet hogy nagyon lefulladt, ha sikerül újrainditani, probáljátok végig a sebességeket
2018. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi az, hogy az autópályán "nagyon lefulladt"?
2018. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ismerősé a kocsi, nem kereskedésé. Pontosabban ismerős kereskedőé.

Végül autómentő jött. Generátor csere kellett.

Köszi azért a kommenteket

2018. júl. 17. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!