Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Furcsán viselkedik az autó....

Furcsán viselkedik az autó. Mitől?

Figyelt kérdés
Nagy sebbességnél (kb. 90 km/h) az egész autó furcsán viselkedik. Imbolyog, rázkódik, dülöngél. Úthibáknál erősen üt, ha pedig rámegyek egy olyan úthibára, ahol korábban csöveket fektettek le, ezért az út hosszában fel volt törve de bejavították, akkor az egész kormányt elhúzza valamilyen irányba. Nemrég volt javítva az első futómű. A teleszkóp ki volt szakadva a toronycsapágyból, de cserélték. A gumik elöl 225/35R18 hátul 255/40R18. Tervben van hogy teljesen felújítom a futóművet. Ehhez milyen alkatrészeket kellene cserélnem?

2018. júl. 17. 23:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%

De elmondhatja, hogy béemvéje van :)


Annyira bírom az ilyet, jót lehet mulatni.


Kérdező, de mégis, most miért kellett egy ilyen roncsot megvenned? Szebbet nem tudok rá mondani... bontószökevény esetleg?


Mennyiért is vetted?

2018. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Mert az E46 kb 14 éves korom óta nagy szerelmem, és inkább hajtom ezt, mint egy null km-es opelt, volkswagent, skodát, vagy bármi mást hitelre. Igen, költeni kell rá, de ha megcsináltatod rajta a dolgokat, akkor utána rendben lesz, és igen, még így is nagyobb élmény vezetni mint bármit az előzőleg felsoroltak közül. Pár hete linkelte valaki ezt a cikket:


[link]


"Lehet fikázni a BMW-t, hogy a bunkók autója, lehet azért is szidni, mert rengeteg „fura szerzet” jár lerottyant hármassal, ötössel, hetessel. Lehet hurrogni, mikor az ember lát egy tizenéves bömöst a forgalomban, hogy „jajj, ez a szerencsétlen csóró felakar vágni, a németből hozott öreg szemetével” sőt lehet még cifrábbakat is mondani. Azt viszont el kell ismerni, hogy ez az autó, a maga nagyjából 2495 cm3-jéből, szép sorban álló hat hengeréből és 192 lóerejéből olyan élményt biztosít, ami sok jóval drágább és fiatalabb autóban sincs meg.


Ráadásul, normális használat mellett, a fogyasztása is tűrhető, ha valakinek ez a fontos. Persze ebben is vannak olyan alkatrészek, amik ha lehalnak, akkor elkerülhetetlen lesz a malacpersely feltörése. De ha az ember beszerzi 1,5 millióból, „beleborít” rögtön 500ezret, mert hát tökéletes állapotú használtautót nem szokás árulni. Ha ez meg van, félretesz 500ezret vész esetére. Akkor ott tart, hogy 2,5millió magyar forintból van neki egy olyan autója, amivel élmény a közlekedés. Ma mit lehet kapni újan ennyiért? Semmit, kicsivel többért van Dacia, Lada és Suzuki."


Megkérdezem, hogy akkor szerintetek milyen autót kellene vennem, vagy mi lenne ettől jobb választás. Nektek milyen van?

2018. júl. 19. 10:35
 23/24 A kérdező kommentje:
Nézzétek már meg az átlagkérdéseket is itt a gyakorin. A legtöbben ettől öregebb, alsó-kategóriás kocsikkal járnak, vagy olyat terveznek venni. Ha itt mindenki új autókkal járkálna, és csak én hajtanék ilyen régit, akkor megérteném a folyamatos fikázást, de miközben az ország 3/4-e annyira csóró, hogy sokan még ettől régebbiekkel, vagy ezzel egykorúval járnak, így tényleg nem értem, miért van ennyire lehurrogva az E46.
2018. júl. 19. 11:16
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni a többiekkel, nekem dupla ennyi idős dízel mercim van és imádom!


Kell vele foglalkozni de soha nem kéne új autó...

(ezt legalább otthon megszerelem)

Vezettem már sok autót munkából kifolyólag de vezettem már új 3.0 biturbós audit, meg nem mondom milyen volt mert nem értek hozzá, hogy A4 vagy A6 de vezetési élményben nem volt valami nagy szám :D


Vezettem kocka ladát is és vicces de sokkal jobb volt a vezetési élménye mint egy 300+ lóerős audinak.

2018. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!