Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra 1.7Dti. Mi lehet ez?

Opel astra 1.7Dti. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 2000es évjáratú 1.7dti 75Le isuzu motoros opel astrám (Y17DT)


1honapja van nálam. Vásárlás óta fennáll egy probléma.. menet közben óvatossan, de dadog az autó... majdhogynem észre vehetetlen, de én azért érzem... hosszab út (60-70km) után elég fura hangot is adott az autó menet közben, alsó fokozatoknál gyorsításkor...

Leállítás után a fura hang eltünt.. a dadogás viszont megmaradt... dadogni fix sebességgel haladva szoktam érezni, gyorsítasoknál nekem olyan, mintha egyenletlenül is húzna az autó... nem várok tőle sokat, ne értsétek férre, tudom hogy 75Le mire képes...


A vezérlés cseréje és az olajcsere, légszűrő még nincs cserélve, viszont gázolajszűrő cserélve lett és egy diagnosztika is csinálva lett, ami semmiféle hibára utaló kódot nem tárolt... szerelő azt mondja, az adagolo vezérlő ha megadja magát, annak nem ilyen problémái vannak... én gondolok az egr szelepre, és igenis az adagolo vezérlőjére, hogy esetleg kezdi megadni magát...


Esetleg hozzáértő fórumozó tudna tanácsot/véleményt írni, hogy mi állhat a háttérben? Túrbó? Adagoló? Vezérlő? Egr?

Én tanácstalan vagyok hogy merre induljak tovább...



2018. júl. 17. 23:12
 1/1 A kérdező kommentje:

Még informácionak annyit, hogy véleményem szerint talán picit sokat fogyaszt az autó 80-90km/h használat mellett klíma nélkül: 6-6.3liter...


Indítás hidegen-melegen is kifogástalan...

Nekem olyan, mintha nem mindig menne az összes henger, elmegy az energia...

Viszont hibakód nincs semmi....

2018. júl. 17. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!