Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 mennyire megbízható...

Mazda 6 mennyire megbízható első autónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Autóvásárlás előtt állok, első autóm lenne, és a Mazda 6-al szemezgetek. Pontosabban egy 2006-os évjáratú, 166lóerős, 6sebességes, és 190.000km van benne. Kérdésem, hogy mennyire megbízható ez a modell, illetve, hogy mennyi lenne a szervízköltség ha valami tönkre menne? Előre is köszönöm a válaszokat!

#Mazda 6 #Mazda 6 2006 #Mazda 6 2.3
2018. júl. 18. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Japán autóhoz a kettőstömegű aranyárban van!
2018. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem a Mazda mellett fogok dönteni.
2018. júl. 18. 23:29
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Jónak jó, csak rettenetesen rohadnak.
2018. júl. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem jó választás elsőnek. A rozsdásodást és egyéb karosszéria hibákat a legolcsóbb megjavíttatni. Ha a kettőstömegű szállna el benne akkor lehet bele venni egytömegű készletet is olcsón. Azzal is bírja majd sokáig csak egy kicsit jobban fog rázkódni a motor.
2018. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy a rozsda az igazán nagy ellenség. Míg egy kettőstömegű fix összeg, kicseréled és 2-300.000 km-ig rá sem kell gondolnod, addig ha a rozsda elkezdi enni (márpedig ezt eszi), akkor annak sosincs vége és húzós összeg. Ha nem telifényt kap, ami még egy nagy összeg, akkor még ronda is lesz. 2-3 év múlva pedig kezdheted elölről.
2018. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó kavítani a karosszéria hibákat. Na igen, amíg beléd nem mennek, és akkor rájössz, hogy a git nem véd meg.

Van egy íratlan szabály használtautó vásárlásnál, a karosszéria legyen rendben, utána motor.

2018. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne rohadjon es benzines legyen
2018. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos én is hallottam a rozsdásodásról, félek is tőle, de egyik ismerősöm apjának 2003 as mazdája van, közel 300ezer km van benne és még nekik nem rozsdásodik. Egyébként én is csak benzineseket néztem.
2018. júl. 19. 14:34
 9/13 anonim ***** válasza:
A sok szakértő milyen jó, hogy a kettőstömegűvel jön, ami nincs is a szívó 2.3-asban, csak a 2.3 DISI Turbo motorral szerelt Mazdákban (3, 6 MPS és CX-7)
2018. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tudom betéve a Mazda motor típusait. De a kettőstömegű témából látszik hogy sokan a Totalcarból ismerik az autókat. Ha a Totalcar azt mondta régen hogy a kettőstömegűtől kell félni minden autóban akkor mindenki a kettőstömegűtől fél minden autóval kapcsolatban. Ha a Totalcar azt írta hogy márpedig minden Mazda szétrohad akkor minden Mazda kötelezően szétrohad. Az nem számít ha nem így van és még sokmindenben vezetik félre az embereket. Lehet hogy nem szándékosan (de igen szándékosan manipulálják az újságírók az embereket).


A lemezek (sárvédők amik minden autón szeretnek roszdásodni) nem védenek meg egy baleset esetén még akkor sem ha új állapotúak. Nem ez a feladatuk.

2018. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!