Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért zavarja az embereket ha...

Mért zavarja az embereket ha valaki szabályosan közlekedik?

Figyelt kérdés

Az az autópályán a 100zal közlekedőt 130cal megelőzöm, de már mögöttem dudál a BMWs, mert neki 150nnel kell mennije ...


Lakóterületen belül 50nel megyek vagy ha olyan szakasz, ahol tudom, hogy nem veszélyeztetek senki és fontosabb, hogy dinamikusan vezessek a többiekkel a biztonságosabb közlekedés miatt felmegyek maximum 60ra, de akkor is dudál mögöttem egy barom, aki 70-70al szeretne menni.


Egy útról lekanyarodom, de megállok mert megadom a kötelező elsőbbséget a gyalogosnak (mert rá kanyarodom) és már tudálnak meg ku --va anyáznak...


Mi a baja az embereknek?



2018. júl. 19. 22:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%

Az első esetben te is szabálytalan voltál, ugyanis nem akadályozhatod a gyorsabban haladót.


A többi meg egyszerűen sietős paraszt. Az ilyeneket jobb magad elé engedni és röhögni rajtuk.

2018. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak akkor számítana szabálytalannak ha nem tartanám be a jobbra tartást, az az 5-6 autót akarnék megelőzni. Akkor már tényleg lehet akadályozásnak nevezni.
2018. júl. 19. 22:44
 3/20 anonim ***** válasza:
2018. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
69%

Engem soha nem érdekelt,ki dudál, meg ki villog az úton.

Ő dóga. Közöm? Engem nem zavar.

2018. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Mit foglalkozol vele? Amúgy én nem értem, évi 130 ezer km - t vezetek, rám szinte sosem dudálnak.
2018. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

Ezeket motorral úgy szopatom ahogy nem szégyellem, némelyik hülye a 3.0 dízellel lépést próbál tartani velem, amikor alattam 190 lóerő jut két kerékre

Egyébként ismerős amiről írsz, ha autóval vagyok engem is letúrnak, pedig kocsival illene nem furakodni mert egy kis hiba, és nem csak magát csukja össze, sajnos az autós közösség egy nagy nulla, akik meg normálisak nem jönnek szembe minden kanyarban.

2018. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Nagy hős vagy utolsó, ja nem... bár ha gond van az autón legalább ott a kasztni... szóval jó hősködést és " szopatást "
2018. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Beviz Elek ***** válasza:
12%
Rám sem dudálnak, veled van a baj
2018. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Rám sem szoktak dudálni, tehát valószínűleg veled van a baj.


Én ezek miatt dudáltam volna rád:

1. Kiszédelegtél a gyorsabban haladó bmw-s elé. Ilyenkor vagy lassíts és várd meg, amíg elmegy, vagy taposs bele és vedd fel a tempót.


2. Volt még előtted hely, feleslegesen akadályoztad az egyenesen haladókat.


3. Nem vetted észre a 70-es táblát vagy összevissza fékezgetsz.

2018. júl. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
2, 3-t felcseréltem, bocs.
2018. júl. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!