Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van ennyi elmebeteg az...

Miért van ennyi elmebeteg az utakon?

Figyelt kérdés

Kint van egyértelműen a tábla:


70km/h sebességkorlátozás

előzni tilos tábla, záróvonal


Megyek 75-el (gps szerint, az pontosan mutatja, az óra 82 körül mutatott), és jön mögöttem az állat, megelőz, át a záróvonalon, és dudál.


Vagy:

Piros lámpa zöldre vált, indulok, de nem padlógázzal, hanem nyugodtan (nem tötyörgök így sem), erre mögülem már áll ki a barom a mellettem lévő sávba, és nyomja neki mint az állat, telefüstöli a pofámat.


De a legjobb ma, 90-es út, megyek 95-100-al, és záróvonalon, előzni tilos táblánál, telefonálva a nagy fekete autós szőke ribi vagy 110-120-al megelőz.


Naphosszat lehet sorolni az ilyen elmebetegeket... Semmi veszélyérzetük nincs az embereknek? Nem érzik, hogy mennyivel mennek? 120km/h-nál, frontális ütközésnél a kockaladában is megdöglesz, meg a 16 milliós BMW-ben is.


2018. júl. 18. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Mit akarsz? Te is gyorsan hajtasz, nos vallottad be.
2018. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Mert a járdán már nem férnek el.


Nnna. Most kibeszélted magadból és nyugodtan tudsz majd aludni.

Ezeket én is tapasztalom de leszarom. Attól jobb lenne ha idegesíteném magamat rajtuk? Nem. Csak még rosszabb.

2018. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Egészségedre!

Ez sajnos ilyen. Nem is lesz másmilyen.

2018. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
:D Föleg ha te sem vagy képes betartani akkor mit kell pattogni rajta?
2018. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez van, amikor az embert rendre nevelik. Egész életében dühöng.

Tudom, én is ilyen vagyok. :)

Le kéne szrni, de elég nehéz, főleg hogy megvan az összes jogsi, bele van égve az agyamba a KRESZ.

2018. júl. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alex Fly ***** válasza:
Egyszerű az oka. Pontosan azért közlekednek így, amiért te sem tartod be a sebességkorlátozást: mivel nem lehet minden kihágást szankcionálni, ezért következmények nélkül megtehetitek.
2018. júl. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan. Miattam van :) Miattam mennek 130-al a 90-es táblánál, meg miattam telefonálnak vezetés közben. Így van :)
2018. júl. 19. 11:20
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Én is előzök és kivágok a másik sávba ahol lehet. Mert elegem van a sok tötymöriből,teli van velük a város. Zöldnél mint a lajhár 1-eske 10 -ig ketteske 20ig 3aska 30 ig ,közben minden váltásnál 5 mp hatásszünet,és ezt nem gyenge 50 lovas kocsikkal adják elő, köszi de ezt én nem várom ki.

No meg mennek a belsőben 2-3 sávos úton. Van aki direkt beáll egy sorba a másikkal lehetőleg teherkocsi mellé és úgy vonulnak km-eket,nehogy előzni lehessen. Vagy tipikus példa Bp Soroksári-Helsinki út. 3 sáv ,a külső szinte tök üres a belsőben küzdenek fej fej mellett 50-60-al a 70 es korlátozású úton .Én meg a külsőben elhúzok mellettük végig. Sok agyhalott. Na ez meg egy másik vélemény volt :D

2018. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
0%

@7: igen. Miért mész a 70-es korlátozásnál 75-tel? Miért mész a 90-es korlátnál 95-100-as sebességgel?

Ezek is pontosan ugyanezért.

És a fő kérdés: ha te sem tartod be a szabályokat, akkor mástól miért várod el ezt?

2018. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Nekem az a kedvencem, ahol beláthatalan útszakaszon .. az az kicsit dombos és kanyargós erdőben, ahol az út is rossz.


Most konktrétan a Vácszentlászló - Valkó közti útról beszélek, ahol a fentebb leírt okok miatt lekorlátozták a sebességet 60km/h-ra a 90ről...


Nagyon sok bátor embert láttam már ezen az úton egyszerre 2-3 autót előzni, akik már eleve 80-90nel mentek (azaz jóval a sebességhatár fölött), mert ők 100-110el akarnak menni az ilyen utakon.


Csak az a baj, hogy nem lehet látni, hogy mikor jön szembe valaki szóval óriási bátorság kell több autót kanyarokban leelőzni az erőben rosz úton nagy sebességben.


Már többször láttam olyat,hogy a szemből jövőnek és azoknak a kocsiknak akiket előzött a paraszt is fékeznia kellet és így is csak pont hogy sikerült az előzés baleset nélkül.

2018. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!