Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvegyem azt a programot...

Megvegyem azt a programot amit mondtak kresz oran hogy abbol feltudok keszulni vagy eleg ha egy haverom odaadja az ovet?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a kreszt es mondtak 4500ft-ert kapok egy cd-t es azon van az osszes kresz kerdes ami lehet.Viszont haverom mondta h o kapott ingyen egyet (nemtudom h ugyanaz e) es h odaadja nekem pendriveon.Most szerintetek ugyanaz a ketto? Vagy most hogy van ez,o megkapta es tovabbadja nekem siman akkor masok miert veszik meg ha betudjak mashonnan is szerezni ingyen?
2018. júl. 20. 10:35
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nem tudom az milyen,de több 1000 kérdés van,tehát inkább az anyagot kéne tanulni nem a kérdésekre a választ.

én most online csinálom A-ra,szerintem így jobb mint bejárni tanfolyamra.

akkor tanulom mikor akarom meg addig,oda megyek vissza ahova akarok.

plusz a végén van felkészítő,lehet kérdéseket téma koronként is kérni,illetve van a rendes 55kérdéses is időre.

2018. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet az ingyenes verzió nem legális, vagy azért ingyenes, mert nem jó, vagy elavult, vagy egyéb okból (na ez az utolsó jó, mit!).

Mások szeretnek birtokolni, s meg is tehetek, hogy megveszik.


Ügye, csak gyakorolgatni akarsz, s nem tanulás helyett kell?

A KRESZ nem a Háború és béke, hogy ne lehessen figyelmesen elolvasni, azon elgondolkodni, ha kell újra nekifutni, megtanulni.

Amikor egyedül ülsz az autóban, nem ABCD gombokat kell nyomkodni.

A gyakorlóprogram csak arra jó, ne nézzél bután a monitorra, amikor oda kerülsz. Ismerős lesz már a kinézete, működése. Másra nem jó.

2018. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor mehetsz KRESZ vizsgára ha teljesited 90%ra az osszes tesztet es befejezed a online tanulást. Minimum el kell toltened ot 5 órát, ha nem teszed meg nem enged akkor sem
2018. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A CD-t nem kötelező megvenni, és ami a lényeg, hogy a tanulást nem a CD-n lévő kérdésekre adott válaszok bemagolása jelenti, hanem a szabályok megtanulása után (előadásokat hallgatva, KRESZ könyvet olvasva, online tananyagból) a CD-n lévő anyag a tudás vissza ellenőrzésére szolgál.

A vizsgán használt adatbázisban 11ezer kérdés van - be tudod magolni a szabályok ismerete nélkül?


Azt mi honnan tudjuk, hogy a haverodnak milyen CD-je, van, ha te sem tudod?

www.edukresz.hu - ott meg tudod nézni a vizsgán használt kérdéseket, fe nincsenek válaszok megadva...

2018. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!