Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A "B125" jogosítvány megszerzé...

Feketeruhasember kérdése:

A "B125" jogosítvány megszerzésekor a gyakorláskor rutinpályán ill a vizsgakor (rutin+firgalmi) adnak motort vagy vennem kell magamnak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az iskoláknak kell legyen tanuló motor, de az, hogy milyen, tőlük kérdezd.

A B125 akkor előny, ha van legalább segédmotoros gyakorlatod, semmi motoros rutinnal a minimális óraszám kevés a sikeres vizsgához.

Nem gond, csak többet kell gyakorolni, ami persze plusz kiadás.

2018. júl. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Évek óta motorozom váltós motorral is. Sajnos olyannal is amire jogsim sincsen. De most megszerezném rá a jogosítványt. Motorom viszont jelenleg nincsen mert ekadtam és a vizsga után veszek majd egy másikat.
2018. júl. 21. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A B jogsihoz kellett autót venned?
2018. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kellett.
2018. júl. 21. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ugye.
2018. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 G3ll3r válasza:
Az iskoláknak rendelkezniük kell olyan járművel, amilyen kategóriákat indítanak. Enélkül nem is indíthatnak tanfolyamot. Vihetsz saját motort is, de biztosítaniuk is kell. Ruházatból nekem például tudtak volna adni kabátot, kesztyűt, és felcsatolható protektorokat. De én vittem magamnak. Motort ők adtak. A rutinpálya nem vicc, komoly motorosokat meg tudna lepni, főleg minél nagyobb géppel mennek. Én egy ezressel rutinoztam A kategóriában, nagy élmény volt a 230 kiló a 35 fokban. :). Mert ugye úgy kezded, hogy tolni kell egy nyolcast.
2018. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!