Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a3 8p alá be megy et50...

Audi a3 8p alá be megy et50 felni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon zavaros ez az et szamos dolog most ha jól értem ha túl nagy az et szám bele ér mindenbe vagy nem fér a kerek járatna vagy nem is ezt befolyásolja?

2018. júl. 21. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]



Mivel gyárilag árulnak hozzá, így feltételezem, hogy igen.

2018. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya lesz ET50-el...
2018. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8j et50 18" és nem tudom hogy be fér e alá
2018. júl. 21. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Maga a 18-as felni 8j szélességgel elfér az A3 alatt, viszont az ET50 miatt majdnem biztos (szerintem biztos), hogy hozzáér majd valamihez, amivel nem kell. Ezt könnyen meg lehet oldani nyomtávszélesítő pogácsával, ami kijjebb helyezi az egész kereket, szóval emiatt ne aggódj.

Minden esetre felnit csak úgy szabad venni, ha nem gyári kerék, hogy felpróbálod az autóra, mielőtt még kifizetnéd, és a kormányt koppanásig tekered mindkét irányba, ez a minimum.

2018. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!