Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tud többet egy német...

Mivel tud többet egy német prémium autó?

Figyelt kérdés
Drágábbak de mit tudnak pluszban? Ugyanolyan felszereltségű és motorteljesítményű középkategóriás kocsikat lehet már venni olcsóbban. A belső is ugyanaz. Sőt a prémium autók megbízhatósága híresen rossz.
2018. júl. 22. 21:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam flame wart csak sok merciben meg bmw-ben ültem már és egyáltalán nem éreztem őket többnek mint más autókat. Vezettem is már őket, semmi többet nem adtak. Sokat autópályázok és mennyi lerobbant audit láttam már...
2018. júl. 23. 12:26
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

a prémiumot nem azért veszik, mert megbízható, hanem mert a kocsi kinyalja a seggüket, nagyon kényelmes, tele hasznos és haszontalan extrákkal.

szegényebb országokban pedig ez a státusszumbólum, de ott főleg a lefingott használtak uralják a piacot.

ha vételárat nezed, akkor egy 5 éves 3-500 ezer km-t futott 5-ös bömös árából vehetsz egy jól felrszerelt alsó-közepkategóriás kocsit (civic, astra, corolla/auris, ceed, stb..) szalonból összekattintgatva.

2018. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!