Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1. Mivel a születésnapom...

1. Mivel a születésnapom aug.30-án van ezért Februárban kezdhetem el a jogsimat. Ezt hogyan fogom megtenni ha közbe suliba járok?

Figyelt kérdés

2. Naponta kell vagy hetente oda elmenni ahova járnék csináltatni a jogsimat? (Pécsre mennék szerintem) Kb.70-80km-re lakok.

3. Hallottam az elején nehéz utána meg már nyugisabb. Ez igaz? Köszönöm elöre a válaszokat! :D.



#Motorjogsi.
2018. júl. 26. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Az elméletet lehet neten is tanulni. De ha a személyes tanórákat preferálod, azok délután/este szoktak lenni, mert a legtöbb ember napközben dolgozik/iskolában van.

A gyakorlati idpontokat az oktatóval egyezteted.


2. Ez csak azon múlik, hogy hogyan beszéled meg az oktatóddal.


3. Nekem pont fordítva volt. Ahogy közeledett a vizsga, egyre jobban paráztam.

2018. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál!!! Egyépként nem mostanába lenne a jogsim de azért elöbb tudnám mint késöbb

KÖSZÖNÖM!!!!!

2018. júl. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!