Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mennyire jó első autónak?

Ez mennyire jó első autónak?

Figyelt kérdés

[link]



Szülinapra kapnám...várom a véleményeket



18/F


2018. júl. 29. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

gyenge olcsó szemét, sose ülnék be ilyenbe... az meg, hogy 18 évesen nincs még rá pénzed és csak ajándékba kapnád szánalmas... én csak úgy vettem saját pénzből a Veyronom...


17/f programozó vállalkozó mérnük orvos

2018. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha meg szeretnél tanulni rendesen vezetni akkor nem a legjobb választás ezek szinte már önmagukat vezetik .
2018. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

provokálásnak szánod a kérdésed....

Amúgy nem baj,hogy álmodozol...én is szoktam :) igaz az én álmom egy koenigsegg

2018. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen már egy porschem volt
2018. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha én lennék ilyen helyzetben most, akkor valószínűleg visszautasítanám. Volt szerencsém egyszer hasonló kategóriájú autót vezetni, és hát, csak azoknak ajánlanám akik nem szeretnek- de már amúgy jól megy nekik a vezetés. Ugyanis igazi vezetési élménynek a szikrája sincs meg bennük, de ami fontosabb hogy nem igazán lehet érezni az autót. Kormánytól, magától az autótól nincs semmi visszajelzés a sofőr felé, nagyobb bukkanókon is át lehet úgy menni vele hogy alig érzi meg az ember. Ezt sokan pozitívnak ítélik meg, de egy tapasztalatlan kezdő sofőr számára nem épp ez a legjobb amit egy autó nyújthat.

De ha tényleg ajándékba kapnád, akkor végülis ingyen van, ami nagy előny. De megtanulni vezetni ilyen autón egyáltalán nem ajánlatos. (Egyik volt osztálytársam 11-ben a szüleitől kapott egy 20+ milliós BMW-t (amire természetesen azt mondta, hogy ő vette az általa megkeresett pénzből, úgy hogy nem is volt munkája) és rá két hétre sikerült neki úgy lecsúsznia az útról vele, hogy utána nem is javíttatták meg az autót mert annyira összetört. Utána azt nyilatkozta, hogy sosem lesz többé ilyen "sz@r" autója, mert nem is érezte hogy gyorsan megy. Majd vett egy régi E30-at amire azt mondta hogy sokkal jobb autó, érzi hogy ő vezeti az autót és nem fordítva...)

2018. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez egy fos a bmw e36 300 ezerért sokkal jobb választás,amúgy neke ilyen idős koromban bugarti veyronom volt 195/f
2018. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon szépet álmodtál vagy nagyon hülye vagy! Nekem sincs kis köbcentis ki teljesítményű autóm csak nem ilyen drága!😊😉

Figyelj ha tehetősek a szüleid persze lehet venni luxusautót de nem ilyen erőset lehet megharagudsz de te még szart se tudsz a vezetésről! Persze beülsz elkezded nyomni ne lègy álszent, hogy óvatos leszel meg nem nyomod...de nem fogid kibírni pont azért mert fel se tudod fogni, hogy a komoly elektronika ellenére is tud meglepetést okozni! És lehetsz te akármilyen istenkirály nem nem fogsz tudni mit csinálni mert egy dolgot nem vehetsz meg a tapasztalotot! De mint én is te is a saját butaságodból fogsz tanulni az meg, hogy megúszod mint én vagy megmurdelsz mint sokan az majd eldől! De mások életével ne szórakozz... én már rángattam ki a kocsiból kis újgazdag taknyot aki azt hitte, hogy ő az isten de akkor nem volt ot senki a protektoros kesztyű meg nyomot hagy úgy hogy okosan!

2018. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előzőnek :"lehet megharagudsz de te még szart se tudsz a vezetésről" erre felkaptam a fejem. azért mert valaki fiatal attól még lehet jó soför. csak nézz forma 1 et vagy bármi mást. 4 éves koruk óta vezetnek és jobban mint bármelyik vén róka :D . hogy ez az első autója az nem tükrözi hogy ne vezetett volna már korábban. és igen azzal egyet értek hogy ne ilyen autóval kezdjen ha friss jogsis. inkább valami 67 es mustangot kérjen . azzal is lehet villogni, és egy jobb állapotú van ilyen drága is :D
2018. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Előző vagyok" a forma1 et ne hasonlítsuk azért ide ők jóesetben gyerek koruktól erre gyúrnak még a kérdező a leírása szerint 1 éve rendelkezhet jogsival hivatalosan ha meg gyakorlott vezető lenne akkor nem ide tenné fel a kérdést sőt nem is lenne kérdés mert aki tisztában van a dolgokkal el tudja dönteni, hogy "jó lessz -e ELSŐ autónak!

Az meg, hogy ki vezet jól az relatív! Láttam már olyat, hogy 18 éves srác egész jól, tempósan csapatta 300 as sportmotorral aztán mikor felült a haver 600 as gixerére 5 méter után kicsapta a seggét és elcsúszott mégegy példa barátom fabiával napi szinten rutinosan közlekedik egyszer kipróbálta az autómat körforgalomba keresztbe állt!


Nem azt mondtam, hogy nem tud vezetni, de ahoz, hogy egy ilyen erős autót biztonságosan tudjon vezetni előbb rutint és tapasztalatot kéne szereznie!

2018. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!