Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumi abroncs miért megy...

Gumi abroncs miért megy tönkre? ( petlas)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 2 éve felszereltek egy új nyári gumit hátul ,, egy nyaralást követően ereszkedett a hátsó kerék a szelepnél igy lágy gumival is jártam és a belső közép részen körbe ereszt , szerencsére garanciába volt igy kicserélték egy újra, szerelési hibára gyanakodva , most uj felni van új gumival .


Most újra ez a probléma a benzinkutnál ellenőriztem a nyomást és a hátul 0,5 bar volt és leszedtem és megint a belső közép résznél apró szivárgások új felni új gumi mi a probléma? Petlas márka



2018. júl. 30. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Futómű rendben van?
2018. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen! Golf v :(. Ami még történt a kerék felöl egy fékpofa és féktárcsa csere mert vas a vason futott sajnos... későn vette észre
2018. júl. 30. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel normális gumit? Ezektől az olcsó szutykoktól ennyit lehet várni.
2018. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez lenne a kérdés hogy egy más marka megoldaná a gondom? De asszem én hibáztam mert, havonta nem ellenőriztem a nyomást...
2018. júl. 31. 18:08
 5/6 A kérdező kommentje:
2-3 jobbacska markát irtok nyári gumira
2018. júl. 31. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor állíttattad utoljára be a futóművet?
2018. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!