Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy autó...

Mennyibe kerül egy autó takarítása? Mosás kívül-belül, kárpittisztítás, porszívózás általában mennyi?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán tud valaki jó mosót ajánlani?
2010. jún. 19. 22:07
 1/7 anonim válasza:
Én pont ma takarítottam ki 500 Ft-ból. 450-ért lemostam, és 50ért kiporszívóztam, majd hazajöttem és belül letöröltem a port. Vigyázok a kocsimra nem hagyom hogy tiszta szutyok legyen, szóval ez megvolt egy 10 perc alatt.
2010. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érmés mosóban?
2010. jún. 20. 00:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a főnököm takarítatta ki a melós ducatot 30.000ft ért, de gyári tisztaságú lett. Egy kicsit drága de ha van olyan kosz ami nem jön már ki szinte semmivel akkor megéri.
2010. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nagy-átlagban olyan 15ezer :D Gondolom a takarítás része a drága:S Kárpittisztítás kellene az enyémbe. Ez lenne a lényeges.
2010. jún. 20. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vok

gondolom ott elég spéci géppel tisztítják ki a kocsit.


It van egy nyiregyházi cég: [link]

2010. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged. Sajnos szervizben volt az autóm, és a melós ruhában való ki-beszállás, meghagyta a nyomát a kárpiton. Sehogysem tudom kiszedni ezt a foltot...
2010. jún. 20. 16:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a Korzó parkolójában lévő autómosóban, és azt mondták, gyár állapotúvá varázsolják az autómat 12000 Ft-ért. pfff
2010. jún. 21. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!