Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan ellenőrzik Ausztriában...

Hogyan ellenőrzik Ausztriában a pálya matrica meglétét? Kamerás rendszerrel mint nálunk?

Figyelt kérdés

Ausztriában kirándultam a Myrafalle vízesésnél. GPS-el mentem ,de szokásomhoz híven mindig beállítom hogy fizetős út szakaszokra, meg autópályákra ne vigyen fel.

Most is így történt, csak az egyik körforgalomból kijövet látom hogy hol kell kikanyarodnom, de kint volt a kék autó, az autóút jele, de "Matrica, Vignette" feliratot nem láttam, csak a kék autó semmi más tábla, Félre álltam egy föld úton ,ellenőriztem a GPS-t hogy tényleg be van e állítva, be volt, mivel más út nem volt ,így rámentem, mindenki arra ment. most azon gondolkodom hogy jöhet e csekk matrica nélküli utazásért? Senki nem állított meg mármint rendőr sem volt a szakaszon, sem ilyen kapuk, meg 5-6km után vége volt és egy körforgalomba torkollott, a hátam mögött sem volt Matrica Vignettás tábla csak a kék kocsi...



2018. aug. 3. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van! Azonban a labancoknál még lehet vásárolni rendes ragasztós matricát is.
2018. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hogyan működik ez? 24 órás a várakozási idő, azaz ha most elmegyek és megveszem akkor a gépbe bekerül és nem jön csekk?
2018. aug. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!