Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire terheli meg az autót...

Slash1xhun kérdése:

Mennyire terheli meg az autót egy kézifékes megállás?

Figyelt kérdés
Üdvözletem, a napokban kivittem páromat vezetni. Sajnos elvesztette az uralmat a gépkocsi felett, így rántanom kellett egy kéziféket, az autó keresztbe vágódott.(Sorompóval lezárt magán úton, ami kaviccsal van leszórva, szóval veszélyeztetés nem volt, mielőtt a torkomnak ugranának a trollok.) Nem egy mai autóról beszélünk, 98-as astra.

2018. aug. 4. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
# 10 Ezt most úgy írod, mintha egy láncfűrész kezelésének megtanulásához ugyanannyi idő kellene, mint megtanulni autót vezetni. Mellesleg ha gondatlanságból tönkre teszel egy fűrészt még mindig nem akkora anyagi kár, mintha autót törnél.
2018. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

nem fűrész. benzinmotoros láncfűrész. levágod a lábad, beleállsz a leszakadó láncba, ráborítod a fát magadra, másra, vagy a házadra :)

autót vezetni sem bonyolultabb egy üres erdei úton. a forgalom ami veszélyes

2018. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

# 12 Csak azt nem értem, miért nem adnak jogosítványt a láncfűrészhez? Bár ettől függetlenül valóban veszélyes eszköz, de még mindig könnyebb/hamarabb megtanulni kezelni, mint az autót.


Abban igazad van, hogy elhagyott területen másokra nem veszélyes az, ha oktatnak valakit autót vezetni. Azonban, ha rommá törik a kocsi, netán megsérülnek az utasok, akkor már másképp néz ki a dolog, nem de?

2018. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!