Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2015-ös évjárat. Mazda6,...

2015-ös évjárat. Mazda6, Passat, Mondeo vagy Lexus IS?

Figyelt kérdés

Írjátok meg légyszíves miért.

Benzines vagy dízel legyen ezekből évi 22 000km.


2018. aug. 5. 14:26
 1/1 anonim válasza:

Nekem egy 2.5 literes benzines Mazda 6-osom van,2015-ös, faceliftes.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.

Átlagban évi 10-15000 kilométert megyek. Szerencsére nincs benne se turbó, se ZMS. Eddig semmi hiba nem volt vele, szervízben is csak az éves szervíz miatt járt. Fogyasztása számomra nagyon kedvező,a legalacsonyabb érték 5,7 volt, de vegyes használatnál olyan 7,5-8 liter. Ami automata létére kedvező.

Külsőre gyönyörű, sokan megnézik az utcán. Ismerőseim, akik próbálták meg voltak vele elégedve. Belsőre számomra minden kézre áll, 5 perc alatt meg lehet szokni az autót. A fedezeti számítógép kicsit lassú, de az annyira nem zavar, plusz állítólag hamarosan jön frissítés és lesz AndroidAuto is.

Egy alvázvédelmet kapott pluszba, hátha itt is megjelenne a rozsdásodási hajlam.

Dízel engem sose vonzott,én mindenképpen benzineset vennék, szívó motorral,vagy esetleg a felsoroltakból egy hibrid Lexust.

VW-t kerülném, a német minőség már nem az, mint régen. Ezt tapasztaltból mondom.(Német autóipari beszállítónál vagyok. mérnök.)

Ford ecoboost motorjáról sokat nem tudok.


Mazdával kapcsolatban lenne kérdésed, szívesen segítek.

2018. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!