Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Romet Kadet sebesség kapcsoló...

Romet Kadet sebesség kapcsoló szerkezet?

Figyelt kérdés
Van egy kadet-m, amit most újítók fel. Ojan gondban vagyok, hogy a váltószerkezet felső része a felni felé mozog (az a rész amiben a kis golyó lépked) kb. 1 cm-t. Néha előfordult, hogy emiatt ki esett a golyó. Mit lehet ezzel tenni? Kérem olyanok válaszoljanak akik nem fikázzák ezt a motort.

2018. aug. 5. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha emlékeim nem csalnak akkor lennie kell ott egy határoló lemeznek és zégernek ami megakadályozza hogy a rúd túlmozduljon. De ez szemmel látható, illetve úgy emlékszem hogy zárt összerakott blokk esetén nem csúszik ki csak széthúzva. Én is így jártam vele és azzal is hogy a blokközép annyira meg volt nyúlva hogy az összes csapágy egyszerűen kicsúszott széthúzáskor, illetve kézzel bele lehetett nyomni. A kuplungja is hamar szétverődik bárhogy vigyázol rá. A gyújtás pedig katasztrófa. A kis kondi folyton beszart ami rendetlen gyújtást aredményezett például elősűrítéskor ami ráadásul folyamatosan lerobbantotta a főtengelyszimeringet a helyéről. A váznak pedig a hátsó villa a gyenge pontja. Egy idő után úgy félreáll hogy öröm nézni gázadáskor. Más különben szerettem ezt a motorom.
2019. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!