Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Több mint tiz evi balesetmente...

Több mint tiz evi balesetmentes vezetes utan nekiindulhatok egyedul az autopalyara?

Figyelt kérdés

Nagyon regen egyszer mar vezettem rajt,mar nem is

nagyon emlekszem milyen volt,de tudom hogy problemamentes igaz baleset miatt sokaig egyesben,meg kettesben kellett.mennem,most parommal mennek hosszabb utra pesten keresztul,tesom dicserni szokott meg az ismerosok hogy jol vezetek,most.megis nagyon odavan,hogy ne menjek kocsival mert baj lesz stb,de ha odafigyelek akkor talan rendben lesz minden, kulonben is sokan ugyvannak szerintem,hogy egy kis rutint szereznek es mar mennek.egyedul.az autopalyara,mindenkivel nem mehet el anyuci,apuci jol mondom? Vagy vki aki segit?



2018. aug. 6. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugye csak viccelsz?
2018. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Még várj néhány évet akkor talán ,ha megszavazza az öregek tanácsa és túléled a próbáikat..
2018. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Még korai. Ebben a mai világban legalább 15-20 évet kell falun meg kisvárosban vezetgetni, hogy az ember nyugodt szívvel egyáltalán az autópálya közelébe merészkedhessen.


Ne kapkodj, gyakorolj még, és inkább menjetek vonattal.

2018. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Inkább mássz vissza anyukádba. :)
2018. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Szerinted csak az hajthat fel egyedül ülve az autójában az autópályára, aki legalább 20 éves balesetmentes vezetést tud felmutatni?

Mert ha így gondolod, akkor nagyon tévedsz. Semmilyen általad képzelt misztikus dolog nincs az autópályán. Sokkal egyszerűbb vezetni ott mint normál főúton. Arról nem is beszélve hogy sokkal biztonságosabb is. Nincs szembe forgalom, így egyszerűbb előzni. Nem kell állandóan lassítani, gyorsítani a települések miatt. Folytonos vadkerítés van, így attól se kell tartani, hogy eléd ugrik valami nagyobb testű vad. Stb...

Én 90%-ban évek óta autópályán járok és nem lett még semmi bajom.

2018. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Már nem azért de mitől másabb egy autópálya a szabályok ott is érvényesek akár csak főúton.

A családunkban anyu keresztlányának a barátja 21 évesen ment Siófokra 4-es Golffal, rajta kívül még 4-en ültek benne+ a csomagok. Hozzátenném életében ez volt a második autópályája ráadásul egyedül, mert az elsőnél csak visszafelé vezethetett akkor még szülőkkel.


Annyiból veszélyesebb hogy nagyobb a sebesség és szar 15-20 éves kocsikkal is száguldoznak, amikből látni is néha napján lerobbant állapotút.


A bizonytalanság az csak problémát szülhet, mert ha történik valami nem várt helyzet és nem tudod korrigálni, abból mindig baleset lesz.

2018. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én az oktatóval kb. a 15. órán már hajtottam az M5-ösön 130-cal. Amikor megkaptam a jogsimat, a második napon 100 km-t mentem az M3-on különösebb gond nélkül.


Tehát nem, nem kell hozzá sok évnyi balesetmentes km. Akár friss jogsival is nyugodtan felmehetsz a pályára.

2018. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Van mar rutinom nagyobb varosban.is voltam mar egyedul,es szerintem.is egyszerubb,nincs kanyar,stb csak magyon veszelyes sokan toljak mint a barom,de kis odafigyeles es fog menni bizok.magamban:)
2018. aug. 6. 21:13
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én nem sietném el a dolgot.
2018. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nincs semmi elsietve nem 0 rutinnal friss jogsival megyek
2018. aug. 7. 03:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!