Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru Legacy milyen autó? (...

Subaru Legacy milyen autó? ( 2004-2008 csak benzines )

Figyelt kérdés

Szeretnék új autót venni és a 3. választásom az egy Subaru Legacy lenne. Szeretem a japán régi modelljeit hiszen mindenkitől azt hallom, hogy kiváló és megbízható autó annak ellenére, hogy alkatrészek esetleg magas kötlségekkel járnak. Főként Subaruról csak jókat hallottam. Találtam véleményt róluk, de mind csak dieselre és én a benzinre lennék kíváncsi, de azt sehol nem találok. Akinek esetleg van valami tapasztalat velük kapcsolatban szeretnék kérdezni szinte minden előnyt és hátrányt. ( használtautó tudom tehát alap dolgok meghibásodhatnak ) csak én nem 3-4 évre vennék most autót és lényegesen nekem az lenne a fontos, mint családi autó teszi e a dolgát és bírja e a boxer motorja. Sokat látok, hogy mindenki 200-250k km környékén adja el és ennek is utána akarnék járni, hogy mindenki most unja e meg, vagy van valami betegsége neki ami közel 300k km-nél jön e elő?

Röviden milyen autó a Subaru 2004-2008 benzines ( bármilyen, de min. 165 lóerős ) és megéri e hosszú időre terveznem vele?


2018. aug. 6. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat eszik
2018. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát a sok evéssel nem lenne gondom. Egy átlagos mazda 6 1.8 is sokat eszik ( nem 6 liter ). Tehát, ha normál városi vezetési körülmények között megeszi a 10-11 litert azzal nincs bajom. Sport autó tehát ez nem lep meg.

Motorjára lennék kíváncsi, hogy mennyire megbízható hosszú távon esetleg érdemes e 200.000-250.000 km-el megvenni hosszú távra ( max 10 év ).

2018. aug. 6. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Más autókat is 200-300 ezer környékén adnak el nem csak a Subarukat. Ennél az értéknél valahogy megállnak a kilométerórák.

Meg merném venni de előbb azért keresnék egy olyan szervizt ahol direkt értenek ezekhez.

2018. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha 10-11 liter lenne varosban akkor csondben maradtam volna.

Tovabbra is

Sokat eszik, nagyon lomha, nincs hozza alkatresz vagy aranyarban a gyertya cserehez a motort ki kell venni.

2018. aug. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Autószerelő vagyok és apukám is az aki persze profi.Tehát szervízelésével nem lenne gond se az anyagok drágaságával. De amúgy kíváncsi lennék arra, hogy városi körülmények között normál gyorsulás és 2-3000 fordulat szám tartásával mennyit eszik majd ugyan ezt országútra. Nekem pl. az 1.4 bora megeszi országúton a 7 litert és városba a 10-et is.
2018. aug. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!