Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsőnek autónak melyiket...

Elsőnek autónak melyiket választanátok? Honda civic 1.5 DXi (5 gen) v Honda civic 1.5 Lsi (5 gen)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 11:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

értem! igen sajnos ez a rohadás a vékony karosszéria átka :S

remélem ez a fekete-fehér jó lesz :) írd meg lécci, hogy mi lett, köszi.

2010. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
vagyok :) megnéztük a fekete - fehért nagyon tetszet. de még keresgélek :) most nagyon elkezdtem gondolkodni egy vti-n mert találtam egy nagyon jót jó áron :) az a baja csak hogy nem jó a klimája de valahogy nem zavar mert kiveszem az egészet és beleteszek inkább egy intecoolert még azt fogom megnézni jővőhéten és ha nem tetszet akkor keresgélek még :) de majd még megláttom . csak félek a vti-nek a fenntartásától :S
2010. jún. 30. 11:13
 23/39 anonim ***** válasza:
hát a vti is ugyanolyan megbízható, csak többet eszik meg ugye a lóerőadó.
2010. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
hát igen :S de a másik még az a verizó hogy span apja összetörte a toyota celicáját és abba egy 210 le motor van és a váltója sem sérült lehet átépitem egy kaszniba de még nem tudom a jővő zenéje :S de honda esi-ket továbbra is nézem ha lesz egy jó tuti lecspok rá ;)
2010. júl. 9. 19:27
 25/39 anonim ***** válasza:

170LE felett luxusadó van... :S


én megnézném őt függetlenül a lökhárítón lévő sérüléstől:


[link]

2010. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
hát nem tom :S karoszériás vok szóval télleg nincs nagy baja csak a tulaj ha fiatal akkor nem tom hogy hogy használta..:S télleg rendszeresen karbantartotta vagy csak hajtotta mint az örült tiltásig meg ilyenek :S de lehet majd megnézem.. am luxus adó jővőre nem lesz meg mire beépitem azt a motort nem 1 hó lenne az a baj ...
2010. júl. 11. 17:03
 27/39 anonim ***** válasza:
nem tudtam, hogy nem lesz már jövőre. Amúgy én tényleg megnézném azt a civicket, fórumon láttam és ott is esküdött, hogy sose volt vele gyorsulásin meg normálisan használta szal..
2010. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
megis fogom ha így modnod hogy jó ... meg most hétvégén nézek egy celicát arra is kivi lesek mert a csávó áron alul adja kivi leszek rá...
2010. júl. 14. 09:52
 29/39 anonim ***** válasza:
rég beszéltünk :D mi a helyzet hondailag?
2010. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
jaja :D néztem több mint 10 hondát de átlagba mindegyik szétvan hajtva és magas árakon adják :S még keresgélek inkább még. Most crx del solot fogok nézni. az is esi-be természetesen :D de még egy hónapot rászánok a keresésre ha nem lesz semmi más fajta autót keresek :( de japot az tuti :D
2010. aug. 1. 11:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!