Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsőnek autónak melyiket...

Elsőnek autónak melyiket választanátok? Honda civic 1.5 DXi (5 gen) v Honda civic 1.5 Lsi (5 gen)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 11:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

ne add fel a Honda az igazi. :D

amúgy ha crxet akarsz inkább a 2Generációsokat nézegesd, nagyobb klasszikus és nagyobb élményautó is.

ha jót akarsz magadnak ezt vedd meg: [link] ha lenne ennyi pénzem már tuti megvettem volna, ráadásul ez baromi ritka mert ez IVT crx.. 150 paci gyárilag és ez egyben is van és szerintem bazi szép is :)

2010. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

hátt nem tom azért már egy kicsit öreg :D

én erre gondoltam :D

[link]


Vagy pedig ez lesz a másik választásom :D

[link]

2010. aug. 1. 18:06
 33/39 anonim ***** válasza:
franciát ne, megfogod bánni. am a te crxed egy évvel fiatalabb de tuti, hogy sokkal szarabb
2010. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
miből gondolod? am másik 800 ezer szerinted megadnak havi 20 ra ?:O mert kb az lenne a legjobb :S
2010. aug. 1. 18:41
 35/39 anonim ***** válasza:
abból gondolom, hogy rosszabb, mert tiszta kamu a hirdetés.. sok az ellentmondás.. hölgy tulaj vs sport futomű, sportkormány, sport váltó, optikai tuning? a kilóméter is gyanúsan kevés benne
2010. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
:S lehet akkor még a másik eset maradok a coupe-nél de 101 le nem tom hogy mit tud :D tuti nem tudja azt mint egy 125 le-s de esibe csak rozantakat találkoztam idáig
2010. aug. 2. 10:07
 37/39 A kérdező kommentje:

[link]


TALÁLTaM VÉGRE EGY RENDES HONDÁT :D jeeee :D írok emailt a csávónak hátha hétvégén megtudom nézni .D aztán alkudok belöle 40 net :D de ezt megláttam és beleszerettem :D

2010. aug. 2. 12:21
 38/39 anonim ***** válasza:
na ez már fasza :D dögös kis kocsi annyi szent
2010. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Ember... Parázol mivan ha rugták neki... de vti-be raknál turbót... Első autódnak:) kemény. amit kérdeztél az elején az lenne jó de mindenképp maximum esi-ig menj! Rá érsz majd a vti-re pár év mulva másodiknak! Lehet ha elsőre 160lóval keménykedsz nem lesz alkalmad második autót venni...
2010. nov. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!