Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tölt az autó generátora...

Nem tölt az autó generátora meddig mehetek vele?

Figyelt kérdés

Nem tölt az autó generátora és mennénk nyaralni. Debrecen-Balaton távot kellene megtenni de nem bízok abban hogy az autó képes el menni addig (400 km).


Az autó egy 2002-es Renault Espace 2.2 dci


Azt olvastam hogy a disel autókkal addig lehet menni aksival míg ki nem fogy az üzemanyag.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 7. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még a "szopódé" is leáll ha nincsen áram, mert mágnesszelep elzárja a gázolaj útját. A nagyon régiek mennek csak áram nélkül amiknél a motor leállítása úgy történik, hogy nulltöltésre húzzuk az adagolót, de ez inkább teherautókra (volt) jellemző.
2018. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

40km-re én is elmenetem egy mai dízellel töltés nélkül. 400-ra biztos nem indulnék el. Még akkor sem ha az össze nem létfontosságú fogyasztót (klíma, ventiláció, rádió) lekapcsolod.

Vagy le kell mondani a nyaralást, vagy kölcsönautó, bérautó, tömegközlekedés...

2018. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Esetleg cseréld le a Balatont egy hajdúszoboszlói fürdésre, azt valószínűleg kibírja. Milyen alkatrész az, amit Debrecenben egy órán belül nem lehet beszerezni?
2018. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Esetleg bérelj egy autót, az útra napi 5000-8000ft között már elég jó autókat lehet bérbe kapni.
2018. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha kalydinál voltál nem csodálkozom...
2018. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 8. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!