Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen BMW-t érdemes venni...

Milyen BMW-t érdemes venni 30-35i lökettérfogattal?

Figyelt kérdés

Kicsit régiekre gondolok, nem a mostani új bömösökre, arra nincs rá keretem.

Egyszerűen nem tudok dönteni, szeretem ha az autó belül tágas, és szép. Ilyen pl. egy e39, viszont tetszenek az e46-ok főleg külsőleg, de belseje nem eléggé tágas, majdnem olyan mint egy e36.

Van az e92, brutál szép szerintem, eléggé vad,sportos kinézete van, csak hát a belseje nem tudom milyen mert még nem láttam de gondolom az sem lehet olyan tágas. E60-61 ről meg azt hallottam sok vele az elektronikai probléma..

Egy kicsit az e39 felé húz a szívem mert nagy autó, meg szép szerintem.. de nem szeretnék olyanba belefutni ami szériahibás vagy hasonlók.. na a lényeg hogy mit ajánlotok nekem ami belseje azért szép, tágas, és 30-35i motorok közül melyik széria a legmegbízhatóbb?

Ezeken kívűl mást is meghallgatok.



2018. júl. 19. 10:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom belseje a tulajdonostól is függ, foglalkozott e vele meg stb, akkor inkább úgy értem hogy tágas-e.
2018. júl. 19. 10:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Az E92-ben mi a vad?

Nem azért, kb az új F32 mellett max ezt venném (Nem számolva az E31-et).


Egyébként mindent írtál csak összeghatárt nem...

Mivel ennyire a beltérre helyezed a hangsúlyt, egyszerűen el kell menni beleülni mindegyik típusba ami tetszik és futja rá. És amelyik kényelmes neked. Ezt senki sem tudja megmondani helyetted.


Én személy szerint nem értem azokat az embereket, akik egy E46 méretű kocsiban nem férnek el, de ez más tészta

2018. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az E92-ben mi a vad?"


Ez elég vadnak tűnik.


https://www.youtube.com/watch?v=8tMDhp6vEqE

2018. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ez elég vadnak tűnik."


Ez egy widebody szett... ha a tuningot is belevesszük akkor már nagyon sok minden másról is lehet beszélni...

2018. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Alapesetben is vad szerintem, hogy mi vad benne?kérdésre válasz a kinézete.

Mert szerintem sportosabb kinézete van mint bármelyik bmw

-nek (kivéve az m4, az brutál)

Összeghatárt direkt nem írtam, mert nincs max. nálam, ha nagyon tetszik nekem valami és akarom akkor úgy is megveszem.

Persze, 10misi felett már nem vennék autót.

2018. júl. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!