Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 13 éves 1.4es VW Polo TDI...

13 éves 1.4es VW Polo TDI 250. 000 km után,95%ban autópálya használat, rendszeres olajcsere, milyen problémák várhatók, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korú vw-ben szinte hótbiztos, hogy nem 250 ezer van, s az is biztos, hogy 1.4es motorral nem pályán volt végig használva az autó. Ez is biztos.. kismotor-kisautó párosítás de a légellenállás akkor is marad négyzetes érték, vagyis pályán úgyis szenved. Ezzel arra célzok, hogy a kis mákdarálo dízel helyett egy benzines jobb választás lenne.
2018. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen Polom és nem is minden autón még típuson belül sem, pont ugyan akkor adja meg magát. Így csak általánosságban:

250.000km-rel egy dízelnél a kettős tömegű + kuplungszett szokott elfáradni.

DPF ha jól gondolom ebben még nincsen...

Generátor, önindító is lassan várható, ha még nem volt hozzányúlva.

Injektorok egy darabig még bírják.

2018. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ilyen korú vw-ben szinte hótbiztos, hogy nem 250 ezer van, s az is biztos, hogy 1.4es motorral nem pályán volt végig használva az autó."


Lottószámok esetleg? Vagy a jövőmről néhány infó?

2018. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egész biztos hogy ennyi van benne mivel kezdetektől fogva a csalad tulajdona.😉

És az is biztos hogy pályán van használva, ezt csak onnan tudom hogy én vezetem lassan négy éve és nem LSDvel ülök a kormány mögött, nem szoktam behallucinalni a négy sávot.😉


Lendkerék kezd előjönni, generátor néhány hónapja megvolt, kuplung jól megy, önindító na ott lehet valami. Mindenkinek aki nem jövőbe látó koszonom a segítséget !😉

2018. aug. 8. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!