Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-ések, melyik bömöst...

BMW-ések, melyik bömöst vegyem szerintetek?

Figyelt kérdés

Első BMW lesz, szeretném megélni én is a sorhat, hátsókereket.

E46 330 Ci a kiszemelt. A kérdésem pedig az lenne, hogy automata, vagy manuális váltó legyen? 37 vagyok, szóval a kényelem, a vezetési élmény, és az erő ami mozgat, ebben a fontossági sorrendben. Érdekelnének a tapasztalatok. Előnyök, illetve hátrányok?


Köszönöm



2018. aug. 8. 00:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, mindenképp ez a típus lesz, ebből is a kupé. Szóval a kényelem relatív számomra. Egy kupéhoz képest értem.
2018. aug. 8. 00:12
 2/15 anonim ***** válasza:

Egy coupe-ban mégis mi a relatív kényelem?:D

Egyébként tuti lebeszélnek róla, de ha a szempontjaid ezek, akkor automata. Nekem DSG-s "sportkocsim" van. Mindenki furcsálja, de 1 napig agonizáltam csak rajta, világért sem cserélném manuálisra. Amíg nem jársz pályanapokra és nem akarod keresztben csapatni, addig az automatával vered a manuálisakat mindenhol.

(Pontosan nem ismerem, hogy mennyire megbízható az E46 automatája, annak utána kell nézni, a váltójavítás, kuplung, lendkerék és hasonlók drágábbak, mint egy manuálisnál)

2018. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 D. Brasco ***** válasza:
84%
Az autonata valto tulajdon képpen csak a lényegét fogja megölni egy ilyen autonak........bar ha neked a kenyelem a fő cél még jo is lehet
2018. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Óvd a fákat, inkább ne vegyél!
2018. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2018. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
2018. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak ment a zöld kéz XD
2018. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Első, igazából az ülések tartására, a kezelhetőségre gondolok kényelem alatt, hogy hosszabb távokon sem fogok elgémberedni benne, ilyesmi. Vegyesen járok pályán és városban is.

Nem versenyezni szeretnék vele, de azért olyan autó kell, aminek ha odalépek néha, akkor nem kell noszogatni.

Azért a kupé, mert eddig is csak azok voltak. Jelenleg egy Hyundai kupét hajtok, de nem nagy szerelem.

Nyilván, ha szükséges addig nézelődők, amíg találok egy nem lerúgott darabot, plusz lesz egy biztonsági fél milla elrakva, esetleges költségekre. Egy jó autót szeretnék és nem hajt a tatár, alapvetően a mostani is teszi a dolgát, csak valami másra vágyom.

2018. aug. 8. 13:11
 9/15 A kérdező kommentje:
D.Brasco igen a kényelem is fontos, de azért az élmény is. Ezért is vacilálok, nem tudom eldönteni.
2018. aug. 8. 13:12
 10/15 A kérdező kommentje:

9:25/9:26


Mindent elmondtál, köszi. XDDD

2018. aug. 8. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!