Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a típusú romák által...

Ezt a típusú romák által kedvelt BMW modellt miért látni manapság ritkán az utcán?

Figyelt kérdés

Régen rengeteg cigányt láttam vele, most, viszont alig találkozom ilyen autóval. Pedig eladó rengeteg van.

[link]


2018. aug. 8. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert már lelakták.
2018. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindig van valami szériájuk, egyik leginkább kedvelt anno a pápaszemes merci volt, aztán egy ideig audikkal járkáltak, valahogy ez is változik így párévente, hogy mi számít menőnek náluk.
2018. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát pumped gabónál van egy..
2018. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem csak véletlenek alapján állapítottad meg ezt a statisztikát, de mindenesetre az tény, hogy egy csóróbb roma nem tudja hosszútávon megtartani ezt a típust, mert sajnos nem a legmegbízhatóbb modellje a BMW-nek, és még mindig nagyon drága hozzá minden. Cserében a vételár sem annyira alacsony.
2018. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
A "pillangólámpás" BMW sem örök darab, főleg ridegtartásban nem. Az óriási, ezerszer lepadkázott nehézfémfelnik az ujjnyi magas oldalfalú gumikkal rángatják a futóművet, a Szomszéd Jóskától okosba' szerzett gázolaj kinyírja a befecskendezőt és telehányja korommal a turbót, a "tyojsztikváltóban" néha olajat is kellene cserélni, a kisebb sérülések után csak taknyolva javítják, el is indul a rozsda - mára egyszerűen elfogytak az E60/61-ből a tipikus cigányverdák.
2018. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezeket ugyanúgy megveszi egy igénytelen magyar is, igényes cigány akinek pénze is van, az nem pénztemető szart fog venni, hanem kicsenget 5-7milliót is egy jó kocsira.

Bár ritka de van aki Porsche-t hajt 5-6 éveset.

2018. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Ódis és BMW-s cigó külön faj, ők a "másodvonal". A Mercedes, na azt szeretik azok akik igazán gazdagnak akarnak látszani. Egyébként öregecskék már azok az autók viszont költeni egyre többet kell rájuk. Ha meg költeni kell és telik rá, akkor már legyen csillag az orrán...
2018. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert mind széthullott már. 13 év, pláne cigótartásban nagy idő egy ilyen gépnek :))
2018. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még lakatos brendonon kívül cigányt ilyennel nem láttam,falun lakom,én még cigányt csak e46 320d-vel láttam,de kb a cigánysor 99,5%-ának olyan van,akinek nem annak a fél százaléknak vagy e36 vagy e39-je van,szigorúan dízel,amúgy mindegyiknek van egy buzuki swift vagy egy lada,vagy opel f astra amivel a fát lopják.
2018. aug. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!