Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Horvátországba indultunk...

Horvátországba indultunk nyaralni, de a jobb első téligumim túlmelegedett és felrobbant. Eltaláltam egy masik autót is, amibe jelentős a kár. Fizet a kotelezo?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy cascom nem fizet erről már tájékoztattak. Sőt az igénybe vett assistance szolgáltatás költséget is fizethetem ki.

Kérdés, higy a kötelező biztosítás fizeti a masik autós karat?


2018. aug. 8. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt valami megint nem stimmel.

1. Téligumi?

2. Normális használat közben semmiről nem robban le a gumi

3. Ha mégis megtörténik jelentős károkat nem nagyon tud okozni, a gumi javarészét felfogja a sárvédő

Egyébként pedig a biztosító kifizeti, de ha ezt az opciót vélhetően rosszabbul fogsz járni. Annyival meg fogják emelni a díját a biztosításodnak, hogy az okozott kár többszörösét vissza fogod nekik fizetni. Azzal jársz valószínűleg jobban, ha kifizeted az általad okozott kárt a másik autó tulajdonosának.

2018. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Carragher_x ***** válasza:

"Annyival meg fogják emelni a díját a biztosításodnak, hogy az okozott kár többszörösét vissza fogod nekik fizetni."

Hülyeség.

2018. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:

A casci nyilvan nem fizet...az nem erre van kitalalva!

Ha toltottetek ki baleset bejelentot akkor a 2 biztosito intezi egymas kozott az ugyet meg a kart

2018. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor téligumi....,Melléd sem ülnék
2018. aug. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
Ha jól sejtem az volt a baj hogy öreg volt, nem az hogy téli.
2018. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyaralni van pénz de gumira nincs.
2018. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

# 2/6



Hülyeség?? :D

Nekünk egy apró koccanás miatt, kb a lökhárító festéke kopott meg, ahol összeért a két autó, felvitték éves 40-45-ről éves 150-re a biztosítást egy kb 70 ezres kifizetés után. :D Elmehetnek a búsba.

2018. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Carragher_x ***** válasza:

#7

Nagyon extrém esetnek és pocsék biztosítóválasztásnak kellett párosulnia ahhoz, hogy ez megtörténjen. Két bónuszfokozatot esel vissza egy balesettel, pár %-kal lesz magasabb normál esetben.

2018. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!