Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bécsben a schönbrunni kastély...

Bécsben a schönbrunni kastély közelében valaki valami jó parkoló? Ahol ingyen vagy megfizethető áron lehet hosszabb időt parkolni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 10. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Hétvégén kellene
2018. aug. 10. 20:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Szombat délutántól ingyenes a parkolás. Vasárnap egész nap.
2018. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. aug. 10. 20:52
 4/7 A kérdező kommentje:
És ott a kastély környékén bárhol?
2018. aug. 10. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress rá térképen erre: Schönbrunner Alle

Én itt lakom, innen és a környező utcákból a Gloriette kb 5 perc gyalog, de akkor ugye fentről a domb tetejéről mész lefelé. Ha lentről szeretnél bemenni, akkor pedig a Schönbrunner Strasse és a környező kis utcákat ajánlom. Onnan bemehettek oldalról is a parkba, meg elsétálhattok kényelmesen előre is a kastély elé. De hétvégén ezren szoktak lenni, teli az utca parkoló autókkal. Szóval én a vasárnap délelőtt olyan 9 körüli érkezést javasolnám.

2018. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vaaaagy, ha szombat délelőtt jönnétek, akkor pedig én a helyetekben letenném az autót egy PARK&RIDE-ban, az megfizethető, és metróval bejönnék, az U4esnek van megállója Schönbrunn-nál. Egy jegy 2,20€, azzal egy irányba mehetsz, amíg célba nem érsz, csak az első közlekedési eszközön kell érvényesíteni a jegyet, a többire is érvényes, de az utazás megszakítása nélkül. Szóval nem mehetsz el közben pl kávézni.
2018. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) holnap megyünk
2018. aug. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!