Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fékbetétet lehet...

Milyen fékbetétet lehet érdemes még rakni a fékekbe?

Figyelt kérdés

Nos ugye gyárilag szinter szokott lenni a legtöbb motornál a fékbetét anyaga,nekem egy honda cbr600f4i fs gépem van nos elméletig karbon kerámia betétet nem érdemes több okból sem venni itt a cikk is amit olvastam [link]


Több ismerősöm ia zat mondta,ne vegyek szintert mert valamiért nem olyan jók,nos a cikkben írtak valamit az olcsóbb szinter betétekről,nem tudom ők ezt tapasztalják e.Viszont most árban nézegettem egy jó árú de márkás fékbetétet viszont ez kerámia betétes [link] na most nem tudom elméletileg ez puhább anyag elméletileg nem eszi úgy a tárcsát,gond lenne ha ezt venném és nem a szintert?Mennyivel lehet szarabb vagy ilyesmi?Mondjuk most a gyári szinternek elég húzós az ára.



2018. aug. 11. 01:24
 1/1 A kérdező kommentje:

Nézegettem még brembo fékbetétet is 8300Ft de az meg karbon kerámia [link]


Ez meg megint csak a 6300Ft os ide nem karbon kerámia van írva mint pl a brembonál hanem csak simán kerámia [link]

2018. aug. 11. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!