Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SUV-k az alábbi paraméterekkel?

SUV-k az alábbi paraméterekkel?

Figyelt kérdés

1.5 mFt max. árig, bőr, vagy félbőr ülés, automata, benzines, nem német, nem Grand Cherokee.


Amik tetszenek:

Mitsubishi Outlander

Nissan Murano

Nissan Xtrail

Lexus RX300

Honda CR-V



2018. aug. 11. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A Lexust kivenném a listából, nincs hozzá dízelmotor.


A fennmaradt listából a Murano a leginkább kényelmes, 2.5 DCI motorral.

2018. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de mint írtam, BENZINES
2018. aug. 12. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ingyen tankolsz hogy ilyen autót akarsz benzinmotorral?:)

Én tuti dízelt vennék mert ebben az árkategóriában nincs olyan benzines suv ami nem eszik meg leg. 10 litert!

Én a Hondán és a Nissan X-trailen gondolkodnék!!Én helyedben még elgondolkoznék egy rav4en is!

2018. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 nem tankolok ingyen, de ha utánaszámolsz, legyen pl. az RX300, olvastam róla több helyen és max. 15 literes fogyasztásról írnak. Legyen egy LPG gázból 17-18 liter, szorozva 220-al, legyen 4000 forint 100km, ez pontosan annyira jön ki, mintha egy nagyobb dízelt használnék (10l/100km).


És inkább hajtok egy megbízható, kevés hibaforrású benzintemetőt mint kényes lekormoló dízelt.


És, a Honda is megeszi szépen a 10-12 literjét, ahogy olvastam, de (elvileg) nem ritka a 13 liter, hiába csak kétezres a motor.


Xtrail már kizárva mert ami kicsit is jobb állapotú két milliótól indul. Outlandert megint kizárnám mert hosszú alacsony, inkább emelt kombi.

2018. aug. 13. 06:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol eszik egy dizel 10 litert? Amúgy minek a suv?
2019. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!