Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 207 es kismotor...

Babetta 207 es kismotor mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Esetleg terepre ,kisebb (60-80km es) turakra jo lehet?
2018. aug. 12. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra jó, hogy elmenj vele kenyérért meg vissza mindezt vagy városon belül vagy falun belül vagy két település között, de ez érezhető ha ráül az ember, hogy nem épp a legoptimálisabb hosszú útra, de mindent be lehet vállalni.
2018. aug. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az a baj azzal a motorral hogy nem éppen nyomatékos és erőtlen. Őszintén nem jó semmire. Nekem volt egy 207-es azzal jártam dolgozni aztán robogóra váltottam és bámulatos mennyivel jobb. 2T robogót már 50ezer alatt is kapni működőképeseket csak annyi hogy csúnyák és régiek de én is olyat vettem egy 98-asat és magam megcsináltam. Most olyan mint ha szalonból jött volna ki. A motorját eddig 1x újítottam fel azóta 14ezer km van benne semmi baja.
2018. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha az előírt benzinnel jársz, akkor örökké tart. Ha láttál már Babettát közelről, akkor kiderül, hogy nem terepmotor..


csak a mesefilmen van az, hogy a szamár egy táltos paripa..


Nyélgázon megy negyvenet, de ezt a világ végéig.

Hegyre, magas dombra még aszfaltos úton se használd nagy reményekkel...


amúgy az #1-es profin megmagyarázta.

2018. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Babettát eleve lakott településeken, esetleg annak közvetlen közelében történő közlekedésre tervezték, gyártották, látszik a felépitésén, hogy szinte bicikli, amit egy kis motor segít hajtani.

30-40 éves masinákról pedig olyat kérdezni, mennyire megbízható.. amennyire törődsz vele (ez vanatkozik a Simsonokra, MZ-kre, Pannóniákra, és a többi matuzsálemre is)

2018. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!