Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra h 1.6 vagy mazda 3...

Opel astra h 1.6 vagy mazda 3 1.6 benzin?

Figyelt kérdés
116 lovas astrát nézek.

2018. aug. 13. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
H Astra-t vezet már a védőnő is felénk, anno rendőrök nyúzták láttam eleget belőle hogy ne azt válasszam, mindkettő jó.
2018. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül népszerű még mindig a H Astra. Még ma is annyit hoznak be használtan külföldről, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni. Rengeteg a P rendszámos újonnan forgalomba helyeztt, autópályákon trélekkel hozzák tömegesen.

A rendőrök 2012-2013 táján kaptak egy rakattal kifutó szériából az utolsó példányokból. Még mai is vannak ezekből szolgálatban.

2018. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Romániából irok,itt ninncs H astra rendőrautó,csak drágább is 200-300 euróval mint egy kiszemelt mazda,a motorolajevéstől félek,a mazda meg állítólag biztos nem eszi az olajat viszon rozsdázik,ezért nehéz döntés !
2018. aug. 14. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Anak idején én is e kettő között vacilláltam. Nagyon hasonló autók. Végül az Astra mellett döntöttem, igaz az enyém dízel volt.
2018. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!