Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rohad a toronynál és lukas?...

Rohad a toronynál és lukas? Drága lesz a javítás? (kép)

Figyelt kérdés

2 napja vásároltam egy Mazdát kereskedésből, még a vásárlásnál is megnéztem, felnyitottam a motorházetőt és a tornyon valami bőr takaró volt (azt hittem gyárilag van ott, színre is volt fújva). Most itthon átnéztük részletesebben az előbb, egyre érdekesebb volt az a bőr takaró, hát leszedtem és alatta elég rendesen ki van rohadva a torony. Hívtam a kereskedést, nem veszik vissza és nem vállalnak rá garanciát a motor és váltó kivételével.


Sokba fog kerülni a javítás?


[link]


[link]


[link]


2018. aug. 15. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi.... ezt megszívtad :S Olcsóért össze kókányolják, nem olcsóért rendesen megcsinálják. De azért nem semmi,hogy szépen eltakarták a hibát
2018. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mégis körülbelül mennyi a javítás ára? Akár a legolcsóbb is, csak két évet bírjon ki.
2018. aug. 15. 20:37
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
Ez gyonyoru....vidd el egy lakatoshoz hogy mondjon ra valamit mert van egy gyanum hogy nem csak ennyit kell javitani amit a kepeken latsz
2018. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a motor meg a váltó lenne megfeküdve, anyagilag jobban jártál volna...:(

Elég rendesen átvertek, én megfenyegetném őket egy rendőrséggel, perrel.

Ez életveszélyes.

Magadra is, meg a közlekedésben résztvevőkre is.

Ritka egy görény kereskedés lehet, lehet tudni, kik voltak, meg milyen Mazda ez?

2018. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy itt már porrá van rohadva a torony, bármikor beszakadhat, foltozni nem lehet, a javítóelem se olcsó, de a meló az az, ami horror. 100 Ezres költség minimum.
2018. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hollywood Invest, fővárosi autópiacon találhatók, illetve onnan származik az autó is. Ha nem hajlandók visszavenni és visszafizetni a teljes vételárat bírósági ügy lesz belőle. Azóta még egy gumi darabot találtunk lefújva és odaragasztva a motortéren belül.
2018. aug. 15. 21:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Az autó egy 2003-as Mazda 323f. Elvileg 152000 km.-van benne, de ezek után ezt sem hiszem el. Az alja is ki van kenve alvázvédővel rendesen, gondolom ott is sok lehet a gixer.
2018. aug. 15. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:

mielőtt bíróságra viszed, legyen a kezedben egy szakértői vélemény. Lehetőleg közlekedési ügyvéddel vidd az ügyet.


ezt az autót nem szabad javítgatni, illetve nagyon sokba fog fájni. Kérj árajánlatot egy Mazda szerviztől, akik számlaképesek.

2018. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!