Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri egy 1999-es Audi TT...

Megéri egy 1999-es Audi TT 2018-ban? Vagy inkább egy 2003-2004-es évjaratu Audi A3? Eslő autónak, és nem 1-2 évre vásárolnám.

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
El kell felejteni már ezeket a 20 éves, lefingott, szutyok német "prémiumokat". Ha jól tippelem nagyjából 1-1.5 milliód lehet kocsira, annyiból nem veszünk sem Audit, se BMW-t se Mercit, mert egyszer csa világít a műszerfal reggel mint a karácsonyfa és nyögheted a szerelőnek a súlyos pénzeket. Ennyiért, ha benzinesben gondolkodsz én Toyota Corollát vennék esetleg Opel Astra H-t, Ford Focust. Ezek olcsón fenntartható autók, ha kifogsz egy karbantartott példányt.
2018. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja mindkét típust el kell már engedni..
2018. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

"szutyok német "prémiumokat"


Jól írtad! A Corolla pont a magadfajtának való.... Olcsóbban fenntartható...😁😁😁😂😂😂😂😂😂 Az olcsóbban.... Ne zavarjon,hogy bár tény valamivel(egy hajszállal kb) tartósabb a japán kocsi,de az alkatrész 2-3 szoros áron megy bele. Maradj csak a corollanal... Gy.k.r.....

2018. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, szépen vakvágányra szaladtak itt az okosok. Ennyi pénzért jó vétel lehet. Más kérdés, hogy TT-t hajtani vették, meg nagyon kicsi, női autó...
2018. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
2018. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A TT-ről:

Ha az országban már mindenki a 20 éves szar Mazda Mx5-re élvez, akkor szerintem nyugodt szívvel ajánlhatunk egy jó erős Audi TT-t is. A TT-vel az a helyzet, hogy egyrészt Audi, és az Audik nagyon tartósak, időtállóak, szerintem nem tűnik 20 éves modellnek most sem. A másik, hogy ezt szinte mindenki hobbiautónak használta, ezekben jó eséllyel nem lesz 500 ezer kilóméter. Amilyen kis nőies autónak tűnik, valójában olyan kis méregzsák, élmény vezetni.

A helyzet az, hogy a TT szigorúan csak 2 személyes (de inkább 1 személyes) autó. Egy rendes nagybevásárlást már nem tudsz vele elintézni. Vagy ha le akarsz ugrani a barátnőddel a tengerpartra, már az is problémás, mert kevés cucc fér bele. Ezeket tartsd szemelőtt az A3-al szemben.

2018. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2018. aug. 16. 12:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és ötödik. A két kérdés hasonló de nem ugyan az. Teljesen mást kérdeztem.
2018. aug. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!