Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3, Audi- TT vagy Mazda...

Audi A3, Audi- TT vagy Mazda mx5? Melyik éri meg legjobban? Első autónak szeretném napi használatra. TT-böl 2000-2002-es évjárat az A3 az 2003-as és a Mazda pedig 2001-es évjárat. Melyikkel járnék a legjobban?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 05:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Egy biztos, élményben egyik sem veri oda a mazdát
2018. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
13%
Első autonak napi hasznalatra max az A3!A tt egy szűk 2 személynek is alig eleg horror drágán kapható maximum csak sportosnak nevezhető valami......az mx5 meg....az már úgy túl van hypolva,hogy arra nincsenek szavak...egy 2 üléses roadster...ennyi....ennyit tud!
2018. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
A Mazda Mx5 egy túlsztárolt, semmirenemjó autó, nem tudom mi ez a nagy hype körülötte (vezettem már, igen). Attól sokkal jobb autó az Audi TT, mert abban legalább van erő, szóval alkalmasabb élményautózásra, mert azért egy élményautó menjen is már.... A legjózanabb választás nyilván az A3, egy 1.8T motorral és S-line futóművel az is sportos verda. Attól függ, mire kell.
2018. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
A TT tényleg sokkal jobb élményautó, igazad van... Need for speedben vezettél MX5-öt, vagy mégis honnan vetted ezt a hatalmas butaságot? A TT elég messze van az élménytől.
2018. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
68%
Legalább annyira mint az mx5!Aruljátok már el mi akkor szám abban az autoban hogy mindenki el van ajulva tőle!Igen,en is vezettem ilyet....van alatta egy jo futomű de amugy ennyi.......egyebkent ez a hype kb azota van vele kapcsolatba miota a totalcar-on az egekbe xopták ezt a tipust,hogy ez az elmenyauto non plus ultra!
2018. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik idáig válaszoltak.
2018. aug. 9. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

3-as vagyok


Élőben vezettem MX-5öst, illetve hosszabb ideig volt szerencsém egy Audi TT 1.8 turbóval is szaladgálni nemrég, ráadásul cabrio volt, ami nehezebb. Régi autó volt már, 2002-es, rengeteg kilóméterrel, mégis qrva jó autó volt így is a TT. Baromi jó váltó, rendkivül közvetlen benne minden, nagyon feszes, ugyanakkor az 1.8 turbónak ha odalépsz, az megy is. Nem olyan, mint a nagy Audik, hogy alulkormányzottak, vagy túl lágy bennük minden. Az MX5-nek is nagyon jó a futóműve, meg úgy mindene, de messze nem olyan jól kidolgozott, és egy rendes motor még mindig nincs benne, pláne nem 2001-ben. Anélkül pedig szar az egész.

2018. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És az A3? Arról nem sok szó esett.
2018. aug. 12. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!