Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó választás lenne...

Mennyire jó választás lenne egy Ford Mustang 2.3 2015-ös 2023-ban?

Figyelt kérdés

Hello.

Jelenleg 19 éves vagyok. 5 év múlva le szeretném cserélni az autómat egy Ford Mustang 2.3 Ecoboost-ra, 2015-ös évjárat. Nagyon tetszik a kocsi, elsődleges autónak használnám. Addig még sok van, jelenleg olyan 22.000 euroba mennek, szerintem ez 5 év múlva lecsökken 10.000-15.000-re is.

Tudom hogy fognak jönni azok a válaszok hogy te kell eldöntsed hogy neked megéri-e. Nekem megérné.

Csak nem tudom hogy ez az autó hogy viselkedne 8 évesen, mennyire lenne szervizigényes.



2018. aug. 17. 15:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem. Én teljesen komolyan gondoltam. Amit eldöntök azt meg is valósítom.

18 éves koromban már egy 2006 Audi A4 tualjdonosa voltam, és én kerestem meg az árát, nem szüleimtől kaptam.

Maradjunk annyiban hogy minden kocsi problémás. Én nem szeretném szétthajtani a kocsit, csak normális körülmények között használni, meg nagy ritkán lepadlózni.

A kocsit pedig inkább kinezetre venném. Tudom hogy a mustangba v8 való, de nekem nem éri meg ezzel a fogyasztással, és a fenntartása is drágább.

Én csak azt kérdeztem, hogy mennyire szervízigényes egy német autóval szemben.

2018. aug. 18. 02:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból hogy mennyit kell egy autót szervizelt irrevelans az eletkorod
2018. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
5 év múlva szeretném megvásárolni
2018. aug. 18. 15:33
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem már több mint egy éve megvan az audim és csak gumikat cseréltem, olajcserét, hátsó fékeket meg 1 izzítógyertyát.
2018. aug. 18. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!