Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200. 000 ft alatt megéri...

200. 000 ft alatt megéri autót venni, ha csak pár évig használnám a munkába járáshoz?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Pár évig? Örülj, ha egy ilyen olcsó autó kibírja a következő műszaki vizsgáig!
2018. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, a 200e ft is túl nagy összeg ahhoz hogy egy olyan autóra költsd, ami lehet hoz neked egy komoly javítani valót ami többet kerül mint amennyiért vetted, és ott állhat az udvaron.
2018. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Biciklit ennyiért!

150 000 ft-os "autónak" már elmúlott a karosszériája!

2018. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amit ennyiért megkapsz, az a leggtöbbször csak annyit tud, hogy álló helyben nem esik szét. Minden más funkció megléte már esetleges.

[link]


De kis szerencsével egy 20++ éves B-Corsát 45 LE alapmotorral, F-Astrát, ős-Swiftet, Twongot, Matizt kaphatsz, ami még haza is visz a vásárlás után.


Kedvcsinálónak az egyik legolcsóbb, kifejezetten kispénzűek részére autónak látszó tárgyakat árusító kereskedő kínálata: [link]

2018. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet venni ennyiért is jó kocsit,egyik haverom egy honda civicet vett 115 ezerért és már egy fél éve nyúzza semmi gond nélkül,de kicsit több pénzért már akár kényelmes valamire való kocsit is lehet venni itt egy cikk egy 265 ezer forintos bmw-ről szerintem mindenképp elgondolkodtató...

[link]

2018. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Autón szerintem nem érdemes spórolni. Mégis csak az életét bízza rá az ember. Meg elég sok időt ücsörög benne. Nem mindegy hogy egy kényelmetlen, ergonómiát teljesen mellékelő lelakott vacakban teszi ezt, vagy egy normális autóban. Persze nem kell megvenni a legdrágábbat és nem kell hogy új legyen, de azért van egy ésszerű határ ami alá nem mennék.

Hiszen lakni is lehet egy lepukkant putriban a cigánytelepen. Mennyivel olcsóbb, mint egy jobb környéken lévő ház vagy lakás...

Ennyiből kijön egy középkategóriás bicikli vagy a BKV bérlet szűk másfél évig.

2018. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan autot talalsz, ami elmegy meg par evig akkor siman. A problema az, hogy ezt nem tudhatod, foleg egy olyan osszegnel, amelynel egy normalisabb bicikli is tobbe kerul.
2018. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ne érné meg? Ha neked így jó, meg ennyi van rá, persze hogy megéri
2018. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 150 000 Ft-ért vettem egy 22 éves swiftet. Eddig 6000 kilométert mentem vele, semmi baja. A vicc az, hogy itt gyakorin írt rám az előző tulaj egy kérdés kapcsán, hogy neki van feleslegben és szívesen eladja ennyiért. A lényeg, hogy ki lehet fogni jót, de keresni kell.
2018. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!