Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort érdemes venni...

Milyen motort érdemes venni a2-es jogsihoz (35kw)? 190+ centi vagyok, és főleg túrázásra használnám. Olyan 400-500 ezer között lenne rá keret.

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 13:27
 1/5 anonim válasza:
Suzuki freewind, bár az lehet drágább kategória
2018. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont egy Suzuki Freewindem volt/van, imádom :) Most adom el, feldobozolva (41+41+52 liter), számlákkal bizonyítva, hogy 6000 km-ig nem kell hozzányúlni, akkor is csak olajat cserélni majd. Habár tény, hogy picit drágábban adom.


Esetleg Kawasaki KLE, vagy Aprilia Pegaso, habár azokról (Pegaso) nem hallottam túl jót több embertől. Még a Honda Dominator, ami szóba jöhet, de az még endurósabb, kevésbé túrás. Illetve ezeknél nehéz feldobozolt egyedet találni, saját magadnak elintézni meg "szopóroller", saját tapasztalat.


Sajnos kb ennyi van ebben a kategóriában.

2018. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, és 196 centi vagyok, úgyhogy még a magasságunk is kb stimmel
2018. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a picit drágábban mit takar?

2018. júl. 13. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:

630 az irányár 98-as, 54 ezer km az órában, én 40 ezerrel vettem 2016 végén. Minden létező kopó alkatrész cserélve van, összeshez számlát tudok mutatni. 3 dobozzal adnám, mert egyedi a hozzá szerkesztett konzol.


Ha érdekelnek a részletek, nyugodtan írjál, szívesen beszámolok a többiről, csak itt nem akarok nagyon hirdetgetni, szabály ellen van.

2018. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!