Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétköznapi munkába járáshoz...

Hétköznapi munkába járáshoz keresek 50 CCM motort.300 000 Ft ig lehet új is. Napi 25 km hez?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyiért már egész tűrhető 110-es, 125-ös robogót lehet kapni. Meg kell csinálni a B125-ös jogsit, ha van B-s jogsid. Onnan viszont nagyon megugrik a választék. Honda vision 110 pl egész jó ilyen típusú közlekedéshez. Vagy honda pcx125. 50 cc az nem ideális, de ha mindenképp, akkor valami nagyobb kerekűt érdemes nézni, aminek jobb az úttartása.
2018. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akárhol is használod, csak nagykerekűt, és ha lehet, négyüteműt. Vannak már igazán jó segédmotorok, amik bírják a kiképzést. Ennyi pénzért már kapsz egy jobbat is, csak ne legyen baleseti javítás rajta.
2018. máj. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza londonbol, és meglepően sok Honda vision robogót láttam kinn, futár alkalmazásban. szinte kivétel nélkül azokat, illetve Yamaha motrokkal láttam furikazni őket, de azok is nagyobbak voltak 50 esnél. Lehet vision lessz ebből. Azt mondják ismerőseim, maradjak a japàn motroknàl, ne vegyék új kínait. Szóval ha úgy lesz megcsinálom a b125 őt, addig meg mászkálók egy kölcsön kinaival 😂 köszönöm a válaszokat
2018. máj. 29. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit :) Én is olyannal (Vision 110) toltam le Cambridge-London távolságot utassal oda-vissza. Nem volt jó a szakadó esőben, visszafele tejszerű ködben, de sikerült.


Egyedül, ha nem vagy 120 kiló fölött, elég tűrhető kis robogónak tűnik.

2018. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne, hogy Angliában milyen jogosítvánnyal közlekedtél? Sima magyar b125 elég hozzá?
2018. máj. 31. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!