Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire szoktatok úgymond odafigy...

Mire szoktatok úgymond odafigyelni, ha vezetnetek kell egy számotokra teljesen új kocsit, más méret más belső berendezés a megszokott után?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy ha mondjuk az első kocsitok után váltottatok autót, teszem azt Daciáról renault-ra, más méret más belső berendezés, mire figyeltetek oda hajtás közben?
2018. aug. 19. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A méret nem para, ahhoz hozzászokok hamar, mert miután meglett a jogsim, rengeteget vezettem édesapám által használt sprinter nagyautót. Ha általam idegen kocsit vezetek, akkor meg amit szoktam tenni, az a fékek tesztje, hogy mennyire erősen fog, a gázreakciót nézem meg, és magát a motort, hogy mennyire húz erősen. Nagyjából ennyi.
2018. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt elindulok, megnézem, hogy megtalálok-e mindent. Pl. világítás. Vezetés közben pedig arra, hogy ne rutinból vezessek, hanem figyeljek az esetleg eltérő méretre, főleg parkolásnál. Úgy általánosságban óvatosabb vagyok, amíg bele nem szokok.
2018. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre, hogy laikus embereknek nagyon nehéz egy ilyen váltás, apámon jól megfigyeltem ezt. Nekem pedig könnyű a dolog, mert egyrészt sokféle autóm volt már, másrészt, rengeteg tesztet olvasok mindenféle autókról, már abból is tudom, hogy melyik milyen, mire kell figyelni.

A legelső, amire figyelned kell, hogy hol fog a kuplung, milyen a váltója, mennyire fog a fék, meg persze a nagyobb méretekre is oda kell figyelni, emiatt a tükör, ülés beállításokra oda kell figyelni. A többit pedig meg kell szokni.

2018. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!