Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320D 2006 (240-270ezer...

Logout99 kérdése:

BMW 320D 2006 (240-270ezer km), vagy Mazda 6 sport 2.2CD 2011/4 (180-200ezer km)?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Autovasarlas előtt vagyok, nagy dilemmakkal küszködöm a megfelelő választás miatt. 2millio körül szánok rá, a cél nyilván az, hogy a lehető legmegbizhatobb autót sikerüljön kivalasztani, amire aztán nem kell havonta 200ezret költeni. Nyilván számolok szervizkoltsegekkel, de nem akarom a csillagokat is rákölteni. Melyik autó lehet a legmegfelelobb választás?

2018. aug. 20. 04:50
 1/10 anonim ***** válasza:

A csillagokat nem fogod rákölteni az biztos.

Dehogy minden pénzed elviszi az tuti.

Aztán meg ott fog állni pénz hiány miatt.

2018. aug. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lehető legmegbízhatóbb autót akarod kiválasztani, erre bejelölsz két olyan típust, minimum 200e futott km-rel, amik igazi lutrik. Ennyiért nem fogsz jó állapotút találni.

Tudom, kevésbé villogós autót nem akarsz (ez látszik abból, hogy 3-as BMW vagy Mazda 6), de szerintem kisebb méretű kategóriák között kezdj el keresgélni, nagyobb eséllyel találsz ennyiért megkíméltet.

2018. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz csillagokat rákölteni és mindenképp dízel kell akkor egy dízel octaviat nézz.
2018. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most nézegetem épp az octaviakat, köszönöm a választ. Találtam is szépeket, 2millio alatt.
2018. aug. 20. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Mazda 6 nekem is tetszett... 8ból 8-at evett a rozsda,vagyis kicsit vagy már eléggé rendesen (2010-től néztem csak autókat) persze tisztába voltam azzal,hogy a mazdánál a rozsdásodásra nagyon kell figyelni. De azért ez a 8ból 8 ból jobban korrodált volt a külföldről behozott 2003-as másféle autómnál azért kijózanító volt és le is tettem a dologról inkább és kihúztam a mazdát.
2018. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
Ha megbizhato autot keresel akkor pont a kerdesben emlitett ket tipus az amit nem szabad megvenned
2018. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen autot vegyek 2 millió forintból, amire azt lehet mondani, hogy megbízható? :O
2018. aug. 20. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Renault megane/scenic/laguna 1.5/1.9dCi vagy 1.6 szívóbenzin!!
2018. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kevésbé villogós autó? :D ember, egy 12 éves minimál BMW-ről beszélünk.
2018. aug. 20. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy ÚJ Dacia Sandero-t, Logan-t vagy egy Lada Grantát. Garanciális, nem kell rá költeni, null kilométeres autót kapsz a 2 milláért és nem egy ócska, félmillió kilométert futott, visszatekert órájú luxusroncsot, amire rá fogod költeni a gatyád is, ha egyszer tönkremegy benne valami (plusz a kötelező szerviz költségei is fájni fognak). Értem én, hogy manapság minden menő gyerek fekete BMW-vel/Audival szeret villogni, csak az a gond, hogy előbb utóbb mindegyik ott fog állni hónapokig a ház előtt, mert nincs pénz a javításra. Én meg röhögök rajtuk, amikor állnak a felnyitott motorháztető mellett, vakarják a fejüket én meg elgurulok mellettük a vadiúj Dacia Dusteremmel, amire 5 évig semmit nem kell költenem, csak tankolni bele (ráadásul nem azt kellett néznem, hogy melyik a legolcsóbb modell, hanem max. azon gondolkoztam, hogy melyik az az extra, amire egyáltalán szükségem).
2018. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!