Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KTM Duke 125-öt milyen jogsiva...

KTM Duke 125-öt milyen jogsival lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Eléggé rákaptam egy jó éve a motorokra, nagyon sokat nem értek hozzájuk, de szívesen megtanulnék motort vezetni. A gond csak annyi, hogy 14 éves lány vagyok, szüleim meg nem nagyon támogatnak az ötletben. A KTM Duke 125 most nagyon tetszik, csak nem tudtam eldönteni, hogy most akkor milyen jogsival is lehet vezetni.

2018. aug. 21. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A1 -es jogsi és 16 évesen mehetsz forgalmi vizsgára, de 15 és fél évesen kezdheted el a kreszt. Egyébként nagyon szép a KTM Duke, de az árát is megnézted ? :)
2018. aug. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom mennyibe kerül. Amíg külön nem költözök, és szerzek magamnak állást, hogy legyen saját keresetem, addig esélyem nincs letenni a jogosítványt, úgyhogy van időm bőven spórólni...
2018. aug. 21. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
illetve még B125-ös jogosítvánnyal is. Annak előfeltétele a B-s jogsi megléte.
2018. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!