Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek milyen volt a jogosítvá...

Nektek milyen volt a jogosítvány utáni első vezetéseitek? Még csak pár napja van meg a jogositványom, de számtalanszor ledudáltak.

Figyelt kérdés

Volt, hogy STOP táblánál megállás miatt, volt mert lassan vettem be a kanyart (20-30 km/h-val lakott területen)


21/F


2018. aug. 21. 01:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne is foglalkozz azokkal, akik a fent említett dolgok miatt rád dudálnak. Az ilyen sofőröknek csak azt kívánom, hogy amikor egyszer átszáguldanak egy STOP táblán, akkor azt pont észrevegye egy rendőr. Ha ennyire siet, akkor biztos nem bánja majd azt a 30 ezret sem.
2018. aug. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
66%
Ne vegye észre a rendőr, de a betont szállító kamion se, lehetőleg jobbról.
2018. aug. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Molyember ***** válasza:
62%
Fszom, szóval balról. :D
2018. aug. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Már nem emlékszem, mert 16 éve vezetek.:)

Ugyanúgy ledudálnak, ha 30 vagy 40 a sebességhatár, és betartom. Márpedig be fogom. Tegnap majdnem letoltak, mert városon belül 55-60-nal "szütymörögtem", ràm dudáltak, mert nem mentem át a sárgán(mire fékeztem, piros lett), és hazafelé végig a se.ggemben volt egy kamion, akinek kevés volt a 90-es tempó, de a kocsiban öten ültünk, ebből 3 gyerek!!!, és épp csak egy 50 kilós csemperagasztó meg egy komplett wc volt hátul a csomagtartóban. És nem érti, hogy a legkisebb emelkedőn is 80 a maximum, ha kitaposom a gázpedàlt, akkor is.

Úgyhogy nyugodj bele, hogy ezt fogod tapasztalni az utakon, és nem azért, mert friss a jogsid, hanem mert sok péniszsapka nem tartja be a kreszr, és úgy van vele, hogy ha már az ő tyúkxaros élete semmit nem ér, legalább egy 5 fős család is haljon már meg vele együtt.

2018. aug. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne keseredj el, nem a te hibád, hogy egy rakás idegbeteg van az úton. Az igazi tanulás csak most jön, a vizsga után. Rá fogsz jönni, hogy rengeteg ember nem tartja be a kreszt, de ne idegeskedj, a kocsidnak és saját tudásodnak megfelelően vezess biztonságosan, a tőbbiek meg dudáljanak csak, ha meg nagyon sietnek, akkor előzzenek meg...
2018. aug. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy haverom aki évekig szabályosan vezetett.


Ha 50 akkor pont 50 ha 30 akkor pont 30, gyalogost átengedte, nem sorolt be erőszakosan. Konkrétan folyamatosan ledudálták. Volt, hogy 90-es táblánál már 95-el mentünk, és távolsági busz konkrétan majdnem letolt minket az útról.


Én alapvetően amondó vagyok, hogy sokkal kevesebb embernek, sokkal szigorúbb feltételekkel kellene jogosítványt adni, egyszerűen azért, mert ön és közveszélyesek az utakon.

2018. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Arról ne is beszéljünk, hogy az emberek nagy része hírből sem ismeri a KRESZT. Főleg ha gyalogossal szemben kell alkalmazni.


Kijelölt gyalogátkelőnél 90%-ban nem engednek át, ráadásul tipikus "vonatozás" megy. Ha egy autós elmegy akkor már megy kövér gázzal utána a többi. Kanyarodásnál szintén ugyanez.


Legutóbb nem, hogy nem adta meg az elsőbbséget egy kanyarodó autós, konkrétan majdnem elgázolt ahogy rám kanyarodott. Majd még ki is ordított nekem, hogy "nincsen zebra".

2018. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A STOP táblák nagy része totál felesleges.

Ezt csak a friss jogsisok és a hétvégi sofőrök nem látják be.

A legtöbbnél én sem állok meg, mondjuk nem is dudálok rá azokra, aki betartja az ilyen értelmetlen szabályokat. Tisztelem a türelmüket.

2018. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mopat ***** válasza:
66%

Sajnos, ezt meg kell szoknod, hülye mindig lesz az úton. Ha tehetséges vagy, hamarosan rá fogsz jönni, hogy sokan nálad sokkal rosszabbul vezetnek, viszont cserébe a duda-gázpedál kombót sikeresen nyomják.

Most télen Debrecenben egy kis Suzuki akart bekanyarodni jobbra egy négysávos útról, saját kapubejáróba. Tiszta latyak, út szélére odatolt és letaposott hó minden. Nem sikerült neki, mert még emelkedett is a bejáró, pörgött egy helyben. A kocsiban egy húsz év körüli negyven kilós hölgyike, meg hátul két topogni sem tudó papa-mama. És a két sávban összetorlódott vagy tíz-tizenöt autó. A két szembejövő sávban hosszú sor, kerülni nem lehet. Én ott álltam a buszon. Mind csak a dudát nyomta, "fa...kalapozott". Egy hosszú fülkés furgonból szállt ki négy melós srác, és úgy tolták fel a gépet a kapuba. . Persze anyázni, káromkodni, beszólni húsz másik gyökér autós tudott...Hogy ettől mit reméltek, azt nem tudom...

2018. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Molyember ***** válasza:
46%
Nem reméltek semmit. Körülvette őket egy tonna vas, így rögtön többnek érezték magukat, mint amik. Miért ijesztgetik a tanulókat, miért dudálják le a mentőt, miért előznek fostos pár percért záróvonalon, miért fáj megadni az elsőbbséget, miért érzik megalázónak betartani a sebességhatárt? Mert pszichésen alkalmatlanok a vezetésre,csak ezt senki sem vizsgálja. Ugyanúgy kéne elbírálni a közúti veszélyeztetést, mint a fegyverrel történő visszaélést. Nyithanánk pár új börtönt, de pár év alatt lemorzsolódna a hulladék.
2018. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!